2P pro domácí pohodu: polštáře a pelíšky od Matýska

Matýsek

Čekáte miminko a rády byste se pohodlně vyspaly i s rostoucím bříškem? Nebo už doma malé děťátko máte a hledáte na diskuzní fórech tipy, jak najít v bytě to nejpohodlnější místo, kde se vám bude dobře kojit? Zkuste kojicí polštáře od české firmy Matýsek

Když majitelka Matýska, Marcela Sekerová, sháněla v těhotenství nějaký pohodlný polštář, který by později využila na kojení, zjistila, že ji limituje vlastní výška. Všechny dostupné kojicí polštáře byly totiž moc malé a nepohodlné. Marcela se proto rozhodla, že si navrhne a ušije polštář vlastní.

Měla jsem jednu velkou výhodu. Rodiče podnikali a měli šicí dílnu, kde jsem se všechno naučila od samotných základů. Prošla jsem pozicemi šičky, střihačky až k mistrové, a proto pro mě nebyl žádný problém vymyslet konstrukci kojicího polštáře, který by mi vyhovoval. Záměrně jsem ho udělala dlouhý, abych na něm mohla i odpočívat.

Takto přišel na svět jeden ze stěžejních produktů firmy Matýsek, kojicí polštář MAXI. 

Jak jedna rodina ke kojicímu a tulicímu polštáři přišla

Jak skvělý pomocník je takový polštář pro celou rodinu, je asi nejlepší ukázat na krátkém příběhu. 

Jana je v šestém měsíci těhotenství. V noci se už moc nevyspí. Jednak se jí miminko v bříšku začalo dost aktivně hýbat, jednak už nemůže najít polohu, která by jí byla pohodlná. Právě teď je ta nejlepší doba koupit kojicí polštář MAXI, který si Jana může dát pod hlavu, pohodlně se na něj položit, podložit si nohy nebo se o něj jen opřít. 

Miminko se už narodilo a rodina se s ním postupně sžívá. Miminko roste a pro Janu už není tak jednoduché ho pohodlně držet při kojení, zvlášť když je to v noci a ona je unavená. V tu chvíli přichází vhod kojicí polštář. Funguje jako opěrka pro záda, ale hlavně podrží miminko a uvolní mamince ruce. V posteli si z polštáře Jana udělá bariéru, aby miminko nesklouzlo dolů, nebo ho může použít jako polštář pod hlavu. A když se náhodou polštář při kojení ušpiní, není nic jednoduššího, než sundat povlak a vyprat jej. 

Jana je s polštářem natolik spokojená, že si ho nechává i po skončení kojení. Bere si ho večer k televizi, i do postele, aby se mohla pohodlně opřít třeba při čtení. A protože vidí, že si pohodlí rád užívá i její manžel, do domácnosti přibude i speciální tulicí polštář. Ten už vybírají spolu, aby vyhovoval oběma a ladil se zbytkem interiéru.

Čekáte přírůstek do rodiny a jste na tom podobně jako Jana? Podívejte se, jaké kojicí polštáře Matýsek nabízí. Pestrá škála potisků (od veselých papriček až po decentní puntíky) vás určitě okouzlí. 

V pelíšku bude miminko spokojené stejně jako v mámině náručí

Další vychytávka, která vám usnadní péči o miminko, je pelíšek. Děti se totiž ještě několik měsíců po narození cítí nejbezpečněji v místech, které jim připomínají stísněné prostředí dělohy. V dětské postýlce se budou zbytečně budit kvůli velkému neznámému prostoru kolem. Kam ale uspané miminko odložit, aby mohlo nerušeně odpočívat? 

Pořiďte si domů pelíšek od Matýska, který firma vyvinula ve spolupráci s plzeňským oddělením neonatologie. Možná vám připomíná oblíbená hnízdečka, ale na rozdíl od nich jde spíš o relaxační vak, který masíruje reflexní body miminka a lehce zklidní i hyperaktivní děti. Je úžasně pohodlný, děťátko se do něj lehce zanoří a bude klidně spát. Aby náhodou nesklouzlo dolů, můžete ho pojistit bezpečnostním pásem. Stejně jako u kojicích polštářů, i tady si můžete vybrat ze široké nabídky potisků ze 100% atestované bavlny.

Zaujaly vás polštáře a pelíšky a chtěli byste je mít co nejdřív doma? Stačí navštívit e-shop, objednat a za pár dní je váš vysněný kousek doma. Matýsek má všechno zboží skladem a expeduje do 24 hodin od objednání.

Napsat komentář