Díky 3D Memories vznikají vzpomínky na celý život

3D Memories

Pokud nevíte, co darovat prarodičům svých miminek nebo těhotné kamarádce, odpověď najdete v 3D Memories. Můžete tak babičce a dědečkovi udělat radost kvalitním odlitkem ručiček a nožiček vašeho miminka, sobě koupit šperk či hrnek s otiskem a těhotné kamarádce samotnou sadu na 3D odlévání.

Takovýto dar je od srdce a rozhodně nezapadne do ztracena.

Na začátku stála touha zachytit to, jak je dcera malinká

Když se Ludmile před více než 10 lety narodila dcera, chtěla si vzpomínky na to, jak je malinká, uchovat. Ale jak? Koupila si sadu na odlitky jejích nožiček a ručiček. Odlévání se jí líbilo, ale nebyla spokojená s kvalitou. Ani napoprvé, ani napodruhé… Až se rozhodla, že si vytvoří vlastní odlévací sadu s kvalitním dřevěným rámečkem vyrobeným v Čechách, který bude dost hluboký, aby se do něj odlitek vešel. Sadu se vším potřebným.

Pro Lídu byla samozřejmě důležitá také bezpečnost používaných materiálů, jde přece o miminko. Po dlouhém zjišťování, co a jak dělat, nechala prášek pro výrobu odlévací formy otestovat u SZÚ.

A tak se začalo odlévat

„Z odlévání jsem byla úplně nadšená,“ popisuje Ludmila své pocity. První odlitky zkoušela na své tehdy rok a půl staré dcerce. Další vzorky vznikaly také díky kamarádkám, které pro ně ochotně půjčovaly své děti. A když Lída čekala syna, vzniklo i její „třetí dítě“, firma s e-shopem 3D Memories.

Nezůstalo však pouze u odlévacích sad. Postupně začaly přibývat různé varianty rámečků k odlitkům, osobní šperky z odlitků ručiček a nožiček, ale také hrnečky s těmito otisky. Sady postupně procházejí proměnou, aby byly co nejvíce ekologické. A kromě toho všeho nabízí 3D Memories totéž i pro zvířecí mazlíčky.

Kouzelné otisky a šperky z odlitku a otisku nabízela Ludmila jako první v Čechách. A letos v listopadu její e-shop slaví již 10. narozeniny.

Kromě výše zmíněného připravila ve spolupráci s Perinatálním hospicem Dítě v srdci speciální sady pro Kouzelné otisky, jež budou zdarma dostávat rodiče, kteří si své miminko domů nikdy nepřinesou. „Jsem ráda, že rodičům můžeme pomoci uchovat vzpomínku. Je to totiž to jediné, co jim zůstane.“

Ekologie a kvalita ruku v ruce

Ludmile není lhostejná ekologická stopa, kterou zanechá. K balení svých produktů tak používá ekologicky odbouratelné sáčky a recyklované obaly a výplně ze zásilek, které sama obdrží.

Zakládá si také na vysoké kvalitě. Co nejvíc komponentů pořizuje v Čechách, od českých výrobců. Šperky vyrábí ze stříbra, chirurgické oceli a na vyžádání i ze zlata.

V neposlední řadě si Ludmila zakládá na dobrých vztazích se zákazníky a ráda plní jejich specifická přání. Nejlepší odměnou je pro ni totiž spokojenost zákazníků.

Nejkomplexnější nabídka v oblasti odlitků a otisků v ČR

Ano, přesně tohle je 3D Memories.

Inspirací jsou Lídě především speciální přání zákazníků, ale také již existující věci v zahraničí. Kromě webu se můžete podívat i na jejich FacebookInstagram.

A tyhle produkty jsou ty nej:

Odlévací sady pro odlitky ručiček a nožiček Odlévací sady v novém kabátě, nové rámečky a barvy. Díky sadě vznikne hmatatelná vzpomínka na první společné dny. Protože děti tak rychle rostou, že člověk za chvíli ani nevěří, jak byly malinké.

Odlévací sada Semknuté ruce pro dospělé nebo dospělého s dítětemSada pro domácí odlévání semknutých rukou. Odlitek je oblíbený u novomanželů, ale i těch věčně zamilovaných. Skvělý tip na společný zážitek nejen na sv. Valentýna.

Stříbrné osobní šperky z otisku – Každý šperk je originál s přeneseným otiskem ručiček nebo nožiček, stačí dodat otisk chodidla či dlaně na papíře.

Hrnečky s vlastním otiskem – Každý den můžou hrnečky dělat radost babičce a dědečkovi, kteří se svými vnoučátky mohou být alespoň tímto způsobem denně. Tyto hrnečky ale mají v oblibě také samotné děti. Jako by je měly podepsané. Stačí dodat otisk na papíře a do dvou týdnů máte hrneček doma.

Zákazníci bývají nadšeni z detailního zachycení kresby kůže na 3D odlitcích a Kouzelných otiscích. Šperky často objednávají i sami pro sebe a z Kouzelných otisků jsou doslova paf.

Navíc to není jen nějaká věc, ale výrobek spojený se společným zážitkem. Jak říká slogan 3D Memories, je to „Vzpomínka, na kterou si můžete sáhnout“.

Napsat komentář