Džemy ZEZEM, kde hlavní roli hraje ovoce

ZEZEM

Tátovy palačinky, které nikdy nechyběly na nedělní snídani. Babiččin perník, po němž voněl celý byt, nebo mámino linecké na Vánoce. To nejlepší z kuchyně (nejen) našeho dětství se neobešlo a neobejde bez kvalitního džemu. Vykouzlete svým nejbližším úsměv na tváři díky džemu ZEZEM. Sklenička, která v sobě ukrývá jedinečný recept na džem inspirovaný historií. Džemy ZEZEM vás okouzlí.

Začalo to jahodovou…

Ruční výroba, velké kousky ovoce a minimum cukru. To jsou džemy ZEZEM. Pořádná dávka ovoce z celé České republiky vás nenechá na pochybách, že se vyrábějí poctivě a s láskou. A kdo za tím vším stojí? Dva kluci, kteří vědí, co je dobré. Vojta, který se stará kompletně o výrobu ZEZEM džemů, a Vláďa, který ctí odkaz svého dědečka. Ten vlastnil výrobnu marmelád za první republiky, a právě jeho výrobou, kvalitou produktů se při tvorbě celého konceptu vnuk inspiroval a přenesl ho do požadované kvality 21. století.

Džemy se vyrábí na východě Čech a jejich základem je to nejkvalitnější české sezonní ovoce
s minimálním obsahem přidaného cukru, bez zbytečných konzervačních látek a barviv. Díky tomu je každý džem vždy barevný tak, jak se v sadě ovoce urodilo. Za každou skleničkou stojí poctivý výběr ovoce od tuzemských farmářů, a to je důvod, proč koupí džemu ZEZEM podpoříte výhradně české výrobce a zemědělce.

České džemy ZEZEM – 80 % ovoce v jedné skleničce

Je libo jahodový, borůvkový, broskvový, švestkový, meruňkový, višňový nebo velmi oblíbený angreštový džem? Ani v jednom případě neuděláte chybu. Jaký si vyberete vy? Každé 300gramové balení obsahuje až 80 % toho nejkvalitnějšího českého ovoce, a opravdovou chuť ovoce si mohou vychutnat dokonce i vegani. Klidně i jen tak na lžičce.

Kde ZEZEM džemy zakoupit?

Kompletní nabídku všech druhů najdete na našem e-shopu www.zezem.cz. Sledovat nás také můžete na našem facebookovém profilu a instagramovém účtu. Nově naše produkty prodává i Rohlik.cz.

To, jak ZEZEM džemy chutnají celé vaší rodině, s námi můžete sdílet na #ZEZEM.

Napsat komentář