emur

EmuR je skoro rodinná značka dvou nadšených kamarádek z Moravskoslezského kraje, k jejímuž založení je inspirovala láska k dětem a jejich nošení.

Na trhu nebylo nic, co by nás chytlo za srdce, a tak jsme se rozhodly, že se do toho pustíme samy a po svém. Vytvořily jsme značku EmuR. A co EmuR vlastně znamená? Jedná se o zkratku ze jmen našich holčiček – Emily a Rút. Proto je R v názvu velké a v logu zobrazeno zrcadlově.

Už žádný kompromis, ale dokonalý, originální a ručně šitý kousek vyrobený v České republice.

Moc krátké rukávy, moc dlouhé rukávy, pár kilo navíc, o pár kilo méně, velká prsa nebo pupek? Zní vám to povědomě? Řešením je oblečení na míru, které vám opravdu sedne, ve kterém se budete cítit krásně, lehce, elegantně a přirozeně.

EmuR

Šijeme pro malé, velké, hubené i oplácané. Mámy, táty i děti. Přejete si stejné kousky pro maminku s dcerou, tátu se synem, sourozence? Nic není problém. Šijeme na přání a pár kousků také do zásoby. Nenašli jste v nabídce to pravé? Ani to pro EmuR není překážka. Kontaktujte nás.

Máme vlastní, do detailu vyladěné střihy a každý model pečlivě testujeme. Dáváme si záležet na výběru látek. Oblečení pro malé děti je šito pouze z látek s atestací pro děti do tří let.

Soustředíme se také na nosicí a kojicí oblečení, které je navrženo a testováno poradkyní nošení. Samozřejmostí je bezplatné poradenství v oblasti nošení dětí.

Naše TOP MODELY

Áčkové šaty

Krásná, ženská, elegantní, sexy před i po dětech. Tyto šaty zdůrazní pas a schovají, co má zůstat skryto.
Na střihu jsme si daly opravdu záležet. Sluší hubeným i oplácaným. Už dlouho jste se necítila tak pohodlně a žensky zároveň.

Nosicí mikina 

Každá maminka chce pro svou rodinu jen to nejlepší. Lásku, bezpečí, pohodlí, maximální napojení na miminko, ale i čas pro sebe, pro starší děti, domácnost.
To vše vám může nošení a kvalitní nosicí oblečení nabídnout.
Naše mikiny testovaly desítky maminek z celé České republiky.

A proč vůbec miminko v šátku nebo nosítku nosit?

 • Naplnění jedné ze základních potřeb

  Miminko se rodí nezralé a v bezpečí se cítí blízko těla maminky. Má potřebu kontaktu s matkou. Přímo po ní volá. Jakmile ho maminka zvedne, uklidní se.
  Nošení je vhodné také pro batolata. I ony se potřebují zklidnit, nakojit, odpočinout si.

 • Vztahová vazba
  Nošením se posiluje vztahová vazba mezi rodičem a dítětem. Ta má vliv také na budoucí rodičovství malých nošenců.
 • Poporodní deprese

  Nošení snižuje množství stresových hormonů a může pomoci k překonání poporodní deprese.

 • Oxytocin
  Při kontaktu skin to skin (kůže na kůži) se uvolňuje oxytocin, který tlumí stres a bolest.

 • Pohodlí

  Nošením v šátku nebo v nosítku ušetříme značnou část energie, omezíme bolesti zad a získáme volné ruce. Můžeme se věnovat staršímu dítěti nebo čemukoliv, co je třeba. Navíc podpoříte správné držení těla.
  Komfort vám zvýší také správné nosicí oblečení.

 • Spánek

  Miminko není třeba uspávat. Pokud je unavené, samo usne s pocitem maximálního bezpečí.

 • Učení se
  Miminko má jedinečnou možnost vnímat svět z perspektivy dospělého a přirozeně se učí. Nošení pomáhá také rozvoji řeči.
 • Motorický vývoj
  Miminko při nošení neustále reaguje na vaše pohyby a změny svalového napětí. Posiluje svůj hluboký stabilizační systém, zlepšuje se svalový tonus.
 • Podpora kojení

  Člověk je savec a nejlepší potrava je pro něj mateřské mléko. V šátku i nosítku se dá pohodlně a diskrétně kojit. Kontakt kůže na kůži v obrovské míře přispívá k tvorbě mateřského mléka.
  Kojení vám usnadní kojicí oblečení navržené přímo pro tyto účely.

 • Kyčle
  Optimální poloha při nošení podporuje vývoj kyčlí.
 • Zotavení pánevního dna maminky
  Jedině nošením v šátku nebo nosítku dosáhneme vzpřímené polohy. Ke kočárku jsme naopak předkloněné, což zotavení pánevního dna zrovna neprospívá.
 • Žádné místo není nedosažitelné
  Již nebude třeba vybírat výlety podle toho, zda je terén vhodný pro kočárek. Rozhledna, hrad na strmém kopci, kamenité stezky v horách? Vše je pro vás dostupné.

Mrkněte na EmuR stránky , kde najdete naše výrobky a také blog o nošení dětí.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Sandra, Eva a Vaše EmuR

Napsat komentář