Fotky dává každý. Darujte skutečný obraz!

Ateliér Venus

Babičky obvykle tvrdí, že nechtějí nic. Darujte jí letos něco skutečně od srdce. Nechte jí namalovat její vlastní portrét, nechte ji zazářit jako skutečnou královnu, nebo jí nechte podle fotografie namalovat vnoučata.

Indiáni věřili, že fotky kradou duše. Obrazy však mohou takový pohled do duše vyobrazeného zprostředkovat. Dříve bývávalo zvykem nechat se portrétovat. Postupně však ručně namalované obrazy vytlačily fotografie. Zkuste to letos jinak. Místo obvyklé fotoknihy nebo fotoobrazu nechte letos namalovat skutečný obraz. Podle fotky vám ho zhotoví v Atelieru Venus. Pod stromečkem zazáříte a obdarovaný bude mít věčnou památku.

Venuše má malování v krvi. S blokem a tužkami jste ji mohli potkat již v dětství. U nich se malířství dědí. I její tatínek a dědeček byli malíři. Venuše nejprve malovala krajinky hnědým olejem, jak se však v malování zlepšovala, začala si troufat i na portréty. Naplno se svému koníčku začala věnovat po narození vnoučat. „Chtěla jsem zvěčnit ty nejkrásnější chvíle a roky s našimi nejbližšími.“

Později zkusila nějaké obrazy prodat a ono se to podařilo. Začala malovat portréty na zakázku. Spokojení zákazníci posílali další a další poptávky.

Obrazy podle fotografií

Výhodou obrazu od Venuše je to, že se vyhnete zdlouhavému vysedávání v ateliéru. Stačí e-mailem poslat vybranou fotografii. Nemusíte se omezovat jen na fotky rodinných příslušníků, v ateliéru vám namalují i fotku osobního idolu. Doba zhotovení obrazu je asi tři týdny od zaslání fotografie. Hotový obraz vám přijde domů poštou.

Všechny obrazy jsou namalovány kvalitními akrylovými barvami na plátno vypnuté v dřevěném rámu. Boky rámu jsou vždy v barvě a vzoru obrazu.

„Venuše umí vystihnout osobnost namalovaného člověka,“ zní nejčastější hodnocení zákazníků. Mnozí dokonce říkají, že její obrazy ukazují duši portrétovaného.

Tak vzhůru do rodinných archivů a pošlete Venuši klidně několik fotek, ona si pro přemalování vybere tu nejvhodnější.

 

Originální a barevné

Kromě portrétů na zakázku se Venuše věnuje i abstraktnímu malování. Nyní její obrazy můžete zakoupit na jejím webu. Každý z obrazů je originál a ve stejném barevném provedení druhý nenajdete. Aktuálně si můžete zakoupit třeba obraz Dalajlámy či portrét Ježíše. Obrazy, které jsou aktuálně k dostání, mají u sebe uvedenou cenu. Obrazy, které jsou skladem, vám přijdou domů do tří dnů od objednání.

Všechny obrazy od Venuše jsou optimistické, plné barev. Věřte, že na tváři obdarovaného vykouzlí úsměv a udrží ho ještě dlouho po obdržení daru.

Napsat komentář