Handoo.cz – kus přírody stále s sebou

Handoo

Pomalými krůčky k Handoo.cz

Káťa pochází z umělecké rodiny. A i když byla původně spíš její černou ovcí, protože je povoláním „ajťačka“, stále víc ji to táhlo k nějaké manuální činnosti. Ideálně k takové, která je úzce spojena s přírodou. Jednoho dne narazila na internetu na květiny zalité v pryskyřici a měla jasno – vždyť nemůže být nic báječnějšího, než mít kus přírody stále s sebou!

Pustila se do shánění informací, ideálních postupů a návodů, začala vše zkoušet, učila se a zdokonalovala. První úspěchy a kladné reakce z okolí jí dodaly další chuť do práce. Založila značku Handoo a začala do výrobků vkládat i své vlastní originální nápady. Přírodu tak u některých šperků doplňuje technikou malování pomocí 3D tužky nebo jinými „nepřírodními“ prvky. Chce, aby si u ní každý vybral ten svůj kousek. A když říká každý, tak tím myslí opravdu každého – ženy, děti a co nevidět by ráda svými originálními nápady nalákala na některé výrobky i muže.

Příroda na prvním místě

Káťa bere svou značku jako jedno velké dobrodružství. Baví ji, když při procházce přírodou narazí na doposud neobjevené květy. Hned přemýšlí, jak by se daly zakomponovat do přívěsků, náušnic nebo prstýnků. A zda je může vůbec utrhnout – některé květiny jsou samozřejmě chráněné, a i když by se na přívěsku nebo broži krásně vyjímaly, přírodu je třeba ctít za každých okolností.

Podívejte se na stránky Handoo.cz a vyberte si z široké nabídky přívěsků, prstýnků, broží, náušnic, náramků a dalších originálních výrobků všemožných tvarů a barev. Pokud si nevyberete, v Handoo pro vás rádi vytvoří šperk přímo na míru. Stačí jen napsat a sdělit své přání. A jestli nejste milovníky bižuterie, ale přesto byste měli rádi kus přírody stále s sebou, je tu něco i pro vás – třeba originální designové podtácky. Handoo se na vás bude těšit.

Napsat komentář