Iniciativa Darujeme České Vánoce je v Jihočeské televizi

darujeme české vánoce v televizi

Máme pro české tvůrce skvělou zprávu. O celou iniciativu a celkovou problematiku českých kvalitních živnostníků projevila zájem už i větší média. Snaží se nám tak pomoci šířit myšlenku “nákupu dárků od Čechů a rozdávat trojnásobnou radost na tyto Vánoce” dále mezi lidi.

S našim týmem se nedávno spojila redaktorka Eliška za Jihočeskou televizi a nabídla možnost sestříhat krátkou reportáž na podporu českých živnostníků. Společně se zakladatelkou Hankou Šormovou nahrály krátký telefonický rozhovor. 

Televize během následujících dnů navštívila i naše dva české tvůrce (Ego Harmony a Tululum.cz) a připravila s nimi rozhovor o jejich tvorbě.

Kde je možné si naladit reportáž?

V neděli 8. 11. 2020 bude v 17 hodin první vysílání reportáže na stanici Jihočeské televize. Poběží každou půlhodinu až do pondělní 17. hodiny.

Pokud nejste z jižních Čech a chtěli byste se podívat na záznam, tak zamiřte na Facebookovou stránku Jihočeské televize. V 19 hodin v neděli by se tady měl objevit záznam z krátké reportáže (cca 3 minuty sledování).

Pokusíme se pro vás získat svolení získanou reportáž natočit na naše platformy, abyste se mohli podívat i ze záznamu a případně nás dále šířit.

Nezapomeňte sdílet tuto úžasnou novinku dále a šířit tak onu trojnásobnou radost. Tým Darujeme České Vánoce děkuje televizi za nabídku reportáže. Vážíme si, že chcete pomoci české ekonomice!

Napsat komentář