Jak můžete podpořit české tvůrce a šířit projekt Darujeme České Vánoce

šířit projekt Darujeme České Vánoce

Tak zejména nákupem alespoň jednoho vánočního dárku od českého tvůrce. Ale jsou i další možnosti, které vás nic nestojí a přitom mohou tolik pomoci. V článku jsme připravili hned 6 tipů, jak snadno šířit projekt Darujeme České Vánoce. Za pomoc předem děkujeme!

6 tipů, jak snadno a rychle šířit projekt Darujeme České Vánoce

1) Přidat si rámeček na profilovou fotku

Jste na Facebooku? Pokud ano, můžete si do Vánoc (ale klidně i déle) “vylepšit” profilovou fotku o logo projektu. Tato funkce se jmenuje rámeček a ten náš nachystala grafička Ája.

Jak na to?

  • Jděte na tento odkaz.
  • Klikněte na bod 1.
  • Vyhledejte Darujeme České Vánoce (mezi nabízenými rámečky).
  • Přetáhněte náš rámeček, kam chcete na své profilové fotce.
  • Schvalte svou novou profilovku.

2) Sdílet katalog produktů

Vytvořili jsme přehledné katalogy s vánoční nabídkou. Jsou to veřejně šiřitelná PDFka. Sdílet na sítích můžete buď úvodní stránku, kde jsou všechny letáky podle kategorií. Anebo si jeden vyberte, klikněte na něj a zkopírujte URL letáku. Tento odkaz lze vložit do příspěvku na sociálních sítích a požádat kamarády o šíření.

3) Napsat o nás článek

Máte web s blogem? A už jste o nás napsali krátký článek? Pokud ne, zkuste to. Rádi vám poskytneme grafický materiál a po sepsání zasdílíme na našich sítích. Zvýšíte tak návštěvnost nám i vám, takže jde o win-win spolupráci pro obě strany.

4) Kontaktovat známé v médiích

Máte známé a kamarády pracující v nějakém médiu (televize, rozhlas, online portál)? Za zmínku nic nedáte, oslovte je s nabídkou zajímavého projektu, který pomáhá českým tvůrcům. Jsme schopni pro dané médium sami sepsat PR článek. Své známé redaktory a moderátory můžete propojit rovnou se zakladatelkou Hankou (hana.sormova@darujemeceskevanoce.cz).

5) Vystavit si banner na web

Naše grafička pro vás připravila banner, který si můžete z tohoto článku stáhnout (klikněte pravým tlačítkem a dejte uložit obrázek) a umístit kamkoliv na váš web/e-shop (máte naše svolení). Pokud si na banner nastavíte proklik, budeme jen rádi. Kam váš proklik povede, to necháme na vás. Může to být například:

  • na váš profil v Katalogu tvůrců,
  • na přehled všech Katalogů produktů,
  • či na úvodní stránku projektu,
  • anebo do FB skupiny.
šířit projekt Darujeme České Vánoce

6) Označovat produkty hashtagem

Pokud máte svůj profil na Instagramu, používejte hashtag #darujemeceskevanoce u vašich fotek ve feedu (ne jen ve stories). Samozřejmě jen tam, kde se to hodí a dává to smysl. Plus

nezapomínejte hashtagy obměňovat, ať zbytečně nedostanete ban od Instagramu.

Používání hashtagu vám taky pomůže být více vidět v rámci běžící kampaně České spořitelny. O tom jsme psali detailněji v článku Jak se propagovat v rámci projektu Darujeme České Vánoce.

Děkujeme, že jste tu s námi a všichni vespolek se snažíme pomoci Čechům a české ekonomice. Věříme, že nějaký z 6 tipů, jak šířit projekt Darujeme České Vánoce, oslovil i vás.

Napsat komentář