Jak se rychle zorientovat v Darujeme České Vánoce

jak se zorientovat

Tím, že nikdo nečekal, že iniciativa bude mít tak velkou a pozitivní odezvu mezi tvůrci i nakupujícími, veškerý koncept vzniká v rychlosti a za samotného běhu iniciativy. Ti z vás, kteří “naskočili do našeho rychlíku” později, se mohou tak snadno ztrácet v množství informací. Připravili jsme proto pro vás tipy, jak se rychle zorientovat v Darujeme České Vánoce.

5 tipů, jak se rychle zorientovat

Prosím, než nám začnete psát na všechny e-maily uvedené v O nás či přes kontaktní formulář, přečtěte si následujících 5 bodů. Teprve když ani pak něco nevíte, nemůžete najít, ozvěte se. Děkujeme za pochopení!

1) Rozcestník ve Facebook skupině

Nahoře ve skupině je trvale připíchnutý tzv. Rozcestník. V něm naleznete jednak odkaz na všechna inzertní vlákna na FB, ale taky v bodech novinky iniciativy a jejich detaily (tj. zda probíhá soutěž, adventní kalendář či jiná akce českých tvůrců).

V rozcestníku je umístěn i odkaz na vlákno Hledám-Poptávám, kde můžete poptávat konkrétní zboží od českých tvůrců. Vše roztříděno do kategorií.

2) Facebook galerie

Pokud jdete do skupiny přes mobil, hledejte v horním menu Fotky. Jdete-li z počítače, na pravé straně je sekce Nedávná média. Na tomto místě najdete fotky od všech publikovaných příspěvků na stránce. Podle fotky už asi poznáte, zda v popisku/textu fotky bude to, co zrovna v Darujeme České Vánoce hledáte.

Tímto způsobem snadno dohledáte jednotlivá inzertní i poptávková vlákna, ale taky aktuality (akce s tvůrci, mediální články k šíření, apod.).

3) Instagram feed

Princip je podobný jako v bodě 2). Jděte na náš Instagramkoukněte na feed (= přehled všech příspěvků). Už podle vzhledu příspěvku zhruba poznáte, který z nich by mohl zodpovědět váš dotaz.

4) Článek Jak se propagovat

Na blogu tvůrců jsme sepsali článek o tom, jak se můžete do projektu zapojit a propagovat své výrobky. I v něm můžete najít řadu užitečných odpovědí na vaše otázky ohledně blogu, PDF letáků produktů, videí či Katalogu tvůrců.

5) Rubrika Novinky na blogu

jak se zorientovat

Veškeré důležité informace o iniciativě, ale rovněž o chystaných novinkách pro tvůrce i kupující píšeme na blog. Najdete je v rubrice Novinky. Buď do ní vstoupíte přes uvedený odkaz, anebo jděte na blog Darujeme České Vánoce, otevřete první článek a v sidebaru (boční liště) klikněte na slovo Novinky.

Napadá vás ještě nějaká možnost, která by vám projekt zpřehlednila? Napište nám nápad dolů do komentářů. Děkujeme!

Napsat komentář