Jediná váza s květinovým předplatným

Novaza

Není to jen váza aneb Jak vznikal koncept Novaza

Snad každému z nás se někdy v životě stalo, že zapomněl na narozeniny, svátek či jiné výročí milované osoby. V dnešní uspěchané době, kdy často přebíháme z jedné schůzky na jinou, která se navíc koná na druhém konci města, se to může snadno stát. Dobrou zprávou je, že udělat radost milované osobě v den, který si vyberete, nebylo nikdy jednodušší.

Zapomenout je snadné, a protože jsme tomu chtěli předcházet, vznikl koncept Novaza, který vytvořil český designér Tomáš Paclík v reakci na pravidelné zapomínání dnů, které měly patřit jeho nejbližším.

Udělat radost milované osobě nebylo nikdy jednodušší

Díky konceptu Novaza si při objednávce jednoduše vyberete jednu z designových váz a dny, ve kterých budou obdarovanému květiny doručeny. Může to být párkrát za rok nebo třeba každý týden. V každém případě je první květina zdarma. Na vás pouze je, vybrat den a místo doručení.

Květinové předplatné je sázkou na jistotu

Čerstvá květina udělá radost při jakékoliv příležitosti a zkušenost našich zákazníků nás utvrdila v tom, že u žen je to dokonce sázka na jistotu.

Čerstvé květiny jsou důležitou součástí konceptu Novaza. Navázali jsme tedy spolupráci s květinářstvím Papavera, zkušenými floristy, kteří vážou květiny vázám a příležitostem zákazníků na míru.

Novaza 77 jako vlajková loď značky Novaza

Vázu Novaza 77 tvoří dvouapůlkilová betonová duše zhmotněná do spodní části vázy, skleněný válec pocházející z české sklárny, podložka z pryskyřice a smrkové jehličí.

Dobrý design musí žít a Novaza k vám bude promlouvat. Když lidé mluví, vytvářejí vlnění vzduchu. Novaza 77 svým designem zhmotňuje vlnění. Sedm vln na vnějším a sedm vln na vnitřním obvodu vázy budete vnímat celý život.

S vázou Moon se rozšířilo portfolio designových váz

Myšlenka spojující designový produkt se službu doručování květin se dál rozvíjí a v letošním roce přibyl druhý model vázy Moon.

Design vázy Moon v sobě kombinuje intuitivní umělecké postupy s technologickými možnostmi betonu.

Vázu Novaza Moon tvoří dřevěná podložka, skleněný válec a vnitřní betonová část. Právě specifický tvar vnitřku vázy připomínající měsíční krajinu dal váze její název – Moon.

Lokální výroba a udržitelnost pro nás nejsou jen prázdné fráze

Důraz na smysluplný design a ruční kvalitu zpracování jsou pro nás zásadní. Z tohoto důvodu si zakládáme na tom, že jsou naše produkty vyráběny výhradně z lokálních materiálů.

Skleněný válec pochází přímo z okolí Sázavy, která je známá jako centrum českého sklářského umění. Podložky vázy Novaza 77 tvoří pryskyřice a ručně sbírané smrkové jehličí z Českomoravské vrchoviny, které činí z každého kusu originál. Obaly, ve kterých vám bude váza doručena, jsou vyráběny na míru v české společnosti, která má sídlo na Vysočině.

Novaza promění váš vztah s těmi, kterým ji darujete. Chcete-li i vy originálním způsobem potěšit vaše blízké, stačí vybrat dny, kdy můžeme vaše city zprostředkovat. Stačí navštívit náš web.

Napsat komentář