Místo, kde se vášeň a radost promění v luxusní mýdla – Savon de Lisoleil

Savon de Lisoleil

Na počátku byla velká láska a vášeň k mýdlům jedné neobyčejné ženy – Anastasie. 

Ač vystudovaná bankéřka a filoložka, šla za hlasem své touhy, a před pěti lety začala vyrábět luxusní mýdla. Založila malou mýdlárnu a výrobě zcela propadla.

Dá se říci, že jsem alchymií výroby mýdel trošku posedlá. Míchání nových i tradičních přísad, jejich neotřelé kombinace, dosažení té nejdokonalejší konzistence a vlastností… Ach… Někdy si přijdu jako strýček ze Saturnina, jen s tím rozdílem, že má mýdla jsou vyrobena z těch nejlepších ingrediencí a výbuch snad nehrozí, i když ví Bůh?

I přírodní může být dokonalé a luxusní

Pokud si pod pojmem přírodní mýdlo představíte nevzhlednou hnědou hroudu, která se po prvních pár použití rozmočí, budete velmi příjemně překvapeni. Mýdla Savon de Lisoleil jsou sice jemná, ale nikdy se vám nerozmočí, mají hedvábnou strukturu a nádherně voní. Anastasie totiž používá postupy, při nichž i z přírodních ingrediencí, bez testování na zvířatech a tou nejčistší formou výroby vzniká opravdu luxusní a nevšední produkt.

Síla mořské soli

O solných mýdlech jste již možná slyšeli. Ale teď si představte atlantickou mořskou sůl namletou do nejjemnějšího pudru a doplněnou těmi nejlepšími ingrediencemi, jako je hedvábí, bio smetana či vanilkový pudr. O tom, že čistí pokožku, hojí drobné ranky a jsou neocenitelnými pomocníky v boji s kožními problémy všeho druhu, se přesvědčíte hned po prvních použitích. Navíc jsou mýdla tak krásná na pohled, že se do nich možná budete chtít zakousnout, což tedy úplně nedoporučujeme. Nejen solná mýdla ovšem tvoří bohatou nabídku produktů z Lysolají.

Máte chuť se vykoupat v sektu?

Tradiční ingredience jako je levandule, jasmín či skořice vás asi nepřekvapí, ale co takhle vyzkoušet náš Solný kámen se sektem či vavřínem? Nebo je libo jalovec s pivem? S žádným z našich mýdel nešlápnete vedle a užijete si maximální relaxaci. 

Co je krásné uvnitř, zaslouží si nádherný obal

Mýdla Savon de Lisoleil opravdu potěší vaše smysly – čich, hmat i zrak –, a proto jsou balena do hedvábných košilek a kabátek mají z recyklovaného papíru s ručně tištěnými vzory. Při rozbalování budete opravdu příjemně překvapeni. Pokud chcete vybrat někomu větší dárek bez starostí o kombinace produktů, můžete zvolit jednu z našich předpřipravených dárkových sad.

Lysolaje dobyly svět

No… možná ne tak úplně doslova, ale jako jedni z mála v České republice se můžeme pochlubit úspěchem na mezinárodní soutěži Soap Challenge Club. Diváci soutěže Green Beauty Awards 2018 byli nadšeni z balzámu Papája–oves–lípa, který vyhrál diváckou cenu v kategorii produktů na tělo. Naším nejnovějším úspěchem je pak postup do užšího výběru soutěže The Free From Skincare Awards s mýdlem Rostlinárium Konopí, což je také umístění, kterým se zatím v Čechách nemůže chlubit nikdo jiný. 

Kde nás najdete?

Jak již název, byť znějící trošku exoticky, napovídá, výrobna se nachází v jedné z nejkrásnějších částí Prahy – v Lysolajích. Moc rádi vás ale přivítáme na našem e-shopu či facebookových stránkách. Pokud cítíte k mýdlům podobnou vášeň jako Anastasie, můžete využít i kurz z její nabídky.

Nahlédněte, potěšte své smysly, pořiďte si některé z našich mýdel a přesvědčte se sami.

Napsat komentář