Pečlivě zpracovaná MINIMALISTICKÁ a heboučká móda pro kojící maminky

Krásná mamka

Krásná mamka je malá rodinná firma. Autorkou nápadu je Pavla Šťastná, maminka a vystudovaná „textilačka“. Kojení je podle ní základ pro zdravé a sebevědomé miminko i spokojenou, zdravou maminku. Prostřednictvím precizně zpracovaného a zároveň cenově dostupného kojicího oblečení chce maminky v kojení podpořit.

Žene mě touha dopřát maminkám v období kojení takové pohodlí a krásný pocit ze sebe sama, aby miminko nikdy nikde nemuselo na kojení čekat. Aby se mohlo napít, kdykoli potřebuje, a aby to pro maminku díky komfortu bylo skutečně jedno z nejkrásnějších období v životě.

Od začátku bez kompromisů

Využívám své praktické zkušenosti (sama jsem maminkou dvou odkojených batolat) a odborné znalosti z Textilní fakulty Technické univerzity Liberci.

Za klíčové pak považuji spojení pečlivě vybraných úpletových materiálů, precizního zpracování, které vydrží obrovskou zátěž kojicího trička, a důmyslných střihů, které lichotí téměř každé postavě. Velké štěstí bylo, že se mi podařilo najít českou, přívětivou, malou, ale profesionální textilní dílnu, kde oblečení zhotovují švadlenky dokonce i se čtyřicetiletou praxí.

Díky materiálu užijete tato tričkašaty po celý rok a při různorodých příležitostech, od procházek, sportu až po slavnostní události.

Střihy zase například decentně zakryjí bříško po porodu a vyzdvihnou i krásnou štíhlou postavu po několika měsících (letech) kojení.

Po deseti letech zpět k řemeslu

Ale jak to vlastně začalo? Když se nám narodila naše první dcera, pracovala jsem ještě jako manažerka, a jak jsem tak odbíhala na obchodní schůzky, hledala jsem něco skutečně elegantního, pěkně zpracovaného a cenově dostupného, protože jsem si takových kousků chtěla pořídit víc. Nic ale nesplňovalo moje nároky. A tak jsem byla rozhodnutá začít – nabídnout maminkám to nejlepší, co dokážu za smysluplnou cenu vytvořit.

Prostřednictvím obrázků ten pocit prostě nepředáte

Veškerý sortiment tvoří krásné viskózové úplety, ve kterých se budete cítit opravdu jako ve své druhé kůži. Ale pěknou produktovou fotografii na e-shopu umí vykouzlit kdejaký grafik. Gumu přes půl prsou nebo ujíždění švů tak nepoznáte. Především je však velmi těžké předat rozdíl v pocitu, když si materiál osaháte. Dojem, který získáte, až když oblečení nosíte, je opravdu nepředatelný…

Jedno v pračce, na druhém ublinknuto, třetí k dispozici

Jenže co a kolik toho vlastně pořídit? Není třeba z toho dělat velkou vědu. Základ tvoří kojicí podprsenka. Kojicí trička pak doporučujeme mít v kojicím šatníku alespoň tři. V praxi to pak vypadá tak, že jedno je zrovna v prádle, na druhém už je ublinknuto a teprve třetí si mohu obléct.

Téměř vždy se vám bude hodit kardigan nebo nějaký dostatečně prostorný přehoz. Při kojení vám a miminku dopřeje ještě o něco více soukromí; doma jsme se také přesvědčili, že zahalené miminko je daleko méně rušeno okolními podněty a saje s mnohem větším klidem, leckdy až do úplného usnutí.

Těm ženám, které preferují více ženský styl, nabízíme naši kolekci kojicích ŠATŮ, na niž jsme náležitě pyšní

Naše šaty jsou zhotoveny z nádherného heboučkého úpletu vyšší gramáže – z viskózového úpletu nebo viskózového úpletu funkčního = MODALU. V chladnějších dnech jsou šaty aktuálnější než kdykoliv jindy, ačkoliv to tak na první pohled nevypadá. Díky těžšímu materiálu jsou totiž lehce hřejivé a v kombinaci s nimi vytvoříte krásné ženské outfity. Současně pohodlně a elegantně nakojíte své miminko, takže spokojenost je na obou stranách. Nebo ještě více?! Jsem si zcela jistá, že nejen vaše oblékání, ale i lepší náladu ocení nejen miminko, ale i další vaši blízcí.

Využijete tak šaty ve volném čase i při slavnostních příležitostech.

Uvidíte, že jednotné barvy ve spojení s kvalitním materiálem jsou úžasným základem pro vytvoření prakticky jakéhokoliv outfitu. Svou osobnost podtrhnete tak, jak jste běžně zvyklá, naše oblečení vám pro to poskytne kvalitní základ.

S naším kojicím oblečením Krásná mamka si prostě můžete plánovat program s miminkem svobodně a volně. Nakojit pohodlně a diskrétně, kdekoliv se zrovna nacházíte.

A proč ten zvláštní název?

Krásná mamka je česká firma, nechtěla jsem tedy vymýšlet cizí lifestylová loga. Pro mě osobně je moje „mamka“ synonymem klidu, pohodlí, přijetí a bezpečí. A toho se mohou zákaznice dočkat i u nás. Klidného, podporujícího přístupu s opravdovým zájmem o řešení jejich potřeb. Ušijeme, upravíme, zkonzultujeme a poradíme, často nejen ohledně sortimentu. 

Musíte to prostě vyzkoušet (není jiná možnostJ). Rádi vás přivítáme na našem webu.

A pokud se kojení netýká přímo vás, ale máte v dosahu nějakou kojící maminku, připravila jsem i různé DÁRKOVÉ POUKAZY, které poslouží jako vhodný dárek.

Napsat komentář