Přepravní společnost Zaslat.cz nám pomáhá “darovat” české Vánoce

zaslat

Darovat české Vánoce se letos rozhodli již stovky lidí. Tak trochu na Ježíška si teď zahraje i česká přepravní služby Zaslat.cz, která nám pomůže produkty českých výrobců z Darujeme České Vánoce doručit přímo do rukou adresátů. A to se slevou 30 %!

Jeden měsíc stačil k tomu, aby Darujeme České Vánoce zaujalo na sociálních sítích tisíce lidí. Cca 35 dní do Vánoc získáváme dalšího partnera, který nám pomůže k našemu cíli – podpořit české výrobky a jejich tvůrce a dostat je letos pod co nejvíce vánočních stromečků. Česká přepravní služba Zaslat.cz nabízí registrovaným výrobcům 30% slevu na sjednání přepravy s jejich dopravními partnery.

“Loni jsme podpořili naše zákazníky z řad podnikatelů a živnostníků. Proto je nám projekt Darujeme České Vánoce tak blízký a jsme rádi, že můžeme přidat ruku k dílu. Já osobně mám rád, když vidím příběhy za zásilkami, o které v Zaslat pečujeme a pomáháme je přepravit do jejich cílové adresy. Pokud jde o skvělou myšlenku tohoto projektu – pomoci krásné předměty české výroby dostat pod vánočním stromečkem, kde udělají někomu radost – je to krásný příběh se šťastným koncem sám o sobě,” říká o spolupráci ředitel Zaslat.cz Miroslav Michalko.

Zaslat.cz je největší internetová přepravní služba na českém trhu, zpřístupňujeme obyčejným smrtelníkům i menším firmám dopravní společnosti jako jsou GLS, DPD, UPS a FedEx za příznivé ceny. Díky Zaslat.cz zákazníci nemusí se zásilkami nikam chodit ani tam čekat. Kurýr přijede přímo na adresu bydliště či pracoviště, a balík doručí taktéž na jakékoliv místo v ČR nebo v zahraničí.

“Už na jaře a nyní znovu jsme si ověřili, jak je doručení ode dveří ke dveřím potřebné. Doručujeme zásilky mezi rodinami, které spolu teď nemohou být, lidem v karanténě i těm nemocným,” dodává Michalko.

Jak to funguje - jak získáte slevu?

K tomu, abyste získali tuto speciální slevu určenou pro výrobce z Darujeme České Vánoce, se stačí zaregistrovat na Zaslat.cz přes odkaz v banneru (klikněte na následující obrázek):

Jakmile si založíte účet, automaticky se vám připíše sleva 30 % platná na všechny tuzemské i zahraniční zásilky s platností až do konce roku 2020. K registraci je nutné přihlásit se pouze přes uvedený odkaz!

Tato akce platí pouze pro nové zákazníky, pokud na Zaslat.cz již máte uzavřenou zasilatelskou smlouvu, a tudíž výhodné ceny, tuto dodatečnou slevu 30 % nebudete moci využít.

Před tím, než začnete vánoční dárky posílat se Zaslat.cz, zkontrolujte si prosím, zda náhodou vaše zboží není na seznamu vyloučeného z přepravy

Co dalšího kromě slevy získáte s uživatelským účtem Zaslat.cz?

  • VŠE PŘEHLEDNĚ POHROMADĚ: Všechny své objednávky máte na jednom místě.

  • ŠETŘÍTE ČAS VYPLŇOVÁNÍM: Můžete si uložit adresu, ze které pokaždé odesíláte zásilky a také vytvořit adresář jejich příjemců. Posíláte pravidelně zásilky stejné váhy i velikosti? I to si systém zapamatuje a ušetří vám čas při tvorbě nové objednávky.

  • PLAŤTE JEN JEDNOU: Dobijte si na váš uživatelský účet kredit a už jen posílejte, dokud kredit stačí.

Pokud byste měli jakékoliv dotazy nebo nejasnosti ohledně této speciální nabídky, ozvěte se přímo Zaslat.cz na email skokanova@zaslat.cz

Za celý tým Darujeme České Vánoce moc děkujeme přepravní společnosti Zaslat.cz, že tak velkým krokem pomáhá jak českým tvůrcům, tak i domácnostem, aby dostali balíčky včas a výhodněji pod stromeček. Děkujeme!

Napsat komentář