Ručně malované kožené doplňky potěší kreativní ženy milující originalitu

Zaxi

Pokud hledáte dárek, kterým potěšíte každého, zaměřte se na kožené doplňky. Jsou univerzální, elegantní a nenáročné na údržbu. Jsou nadčasové a obdarovaného budou těšit dlouhou dobu. Pestrobarevné kožené doplňky ZAXI oživí každý šatník.

Pečlivě vybraným koženým doplňkem potěšíte elegantní dámu, sportovkyni i gentlemana. Kůže je nadčasová, příjemná na dotek a dobře se nosí. Dá se skvěle barvit a této její vlastnosti právě využívá ZAXI. Žádná barva není problém. Všechny odstíny si Marcela, která stojí za značkou, míchá sama. 

Marcela si ze svého koníčku udělala zaměstnání. Ruční práce ji bavily od dětství. Zkoumala různé materiály, až se jí zalíbila kůže. Hotovými výrobky obdarovávala své blízké a rodinu, a ti byli nadšení. Marcela začala tedy po večerech vyrábět na zakázku. „Bavily mě ty neomezené možnosti, co všechno se dá z kůže vyrobit.“ Na vše si přišla metodou pokusů a omylů, není v oboru vyučená. Jak se postupně lepšila, troufala si i na složitější věci. Dnes už se výrobě kožených doplňků věnuje naplno a ve svém původním zaměstnání má jen minimální úvazek. 

Přesto je pro ni práce stále relaxační činnost. „Malování na kůži je časově velmi náročné, musím být trpělivá a soustředit se jen na tuto činnost, nic kolem sebe pak nevnímám a pěkně si u toho odpočinu,“ směje se Marcela.

Od jídelního stolu k vlastní dílně

Zpočátku zpracovávala kůži u jídelního stolu. Začala jednoduchými opasky. Později přešla k výrobě kožené bižuterie – náušnice, přívěsky na krk, náramky. Nashromáždila několik hotových výtvorů a vydala se před Vánoci na řemeslné trhy. Byla překvapena, většinu svých výrobků prodala. Během pár měsíců vybudovala e-shop zaxi.cz, který je teď, když nemůže Marcela prodávat na trzích, hlavním prodejním kanálem. Své výtvory už Marcela nevyrábí u jídelního stolu, nyní má vlastní malou dílnu, kde jí pomáhá její přítel. 

Všechny opasky, kabelky a bižuterii vyrábí od prvního zpracování kůže přes řezání a barvení rostlinnými tříslovinami až do posledního stehu sama vlastníma rukama. „Neděláme sériovou výrobu. Každý kousek je svým způsobem originál. Záleží na kresbě kůže. Zboží dodáváme rychle, dbáme na jeho prvotřídní kvalitu a šijeme výhradně z české kůže,“ vysvětlila.

Originální vzhled doplňků

Pánskédámské opasky ZAXI na první pohled zaujmou svou barevností. „Pásky z naší dílny nejsou lepené a sešívané. Vyrábím je z jednoho kusu silné třísločiněné kůže, jsou tak velmi pevné, nerozpadnou se a něco vydrží,“ popsala kvalitu svých produktů podnikatelka. Opasky ručně maluje a zákazníci jsou překvapeni jejich originalitou. Vyrábí je v několika šířkách i délkách a ráda vám samozřejmě přizpůsobí opasek na míru, případně rovnou vyrobí přesně dle vašeho přání. 

Psaníčka CLUTCH – Malá společenská kabelka by neměla chybět v žádném ženském šatníku. První psaníčko bylo objeveno v íránském Mosulu už před 700 lety, ale na výsluní společenských akcí jej vrátily hollywoodské herečky 20. let 20. století. Dá se považovat za společenské faux-pas, pokud žena v plesových šatech nemá psaníčko, proto si také alespoň jedno pořiďte. Chytře zvolená minimalistická kabelka umí i z klasických nenápadných šatů vytvořit originální outfit. V Zaxi šijí všechny kabelky ručně a můžete si vybrat z mnoha pestrých barev i designů. 

Tip: Pokud chcete opravdu zapůsobit, sjednoťte barevně opasek i kabelku. 

Dalším pěkným doplňkem je kožená bižuterie. Náušnice ve tvaru listu překvapují svou reálností. Ženy nevěří, že je výrobek z kůže. Náušnice jsou velmi lehké a příjemně se nosí. Působí trochu extravagantně, proto je ocení především ženy, které kladou důraz na originalitu svých doplňků

Poslední novinkou je elegantní děrovaný náramek, který vypadá masivně, ale přitom působí velmi elegantně a jemně. Ozdobí každou ruku a dobře se nosí. Těšit bude ženy, které chtějí působit šik a zároveň chtějí poukázat i na svou kreativitu

„Zákaznice si pochvalují kvalitu materiálů a řemeslného zpracování, často jsou překvapené, jak elegantní jsou jednoduché kožené náramky. Jsou nadšené a často si objednávají další a další kousky,“ je potěšená opakovaným zájmem Marcela. Tak který kožený doplněk si z její nabídky vyberete vy?

Napsat komentář