Se šperky z pravých květů je to do přírody už jen kousek

NatureID

Před očima se vám vynoří rozkvetlá a krásně vonící jarní louka. Je plná barevných květů i života. Sluníčko prohřívá stébla trávy a vysouší ranní rosu. Je to pocit naprosté harmonie a svobody. Jenže ten pohled nemůže trvat věčně. Co kdybyste si mohli vzít kousek louky s sebou a mít ho kdykoliv na očích? Kochejte se rozkvetlými kvítky, jako byste je utrhli včera, v podobě květinových šperků.

Mějte na krku svůj vlastní mikrosvět

Jedinečný a originální šperk od Nature ID vám na míru a s radostí vytvoří Denisa Vášová. Láska ke květům ji provází celý život. „Kdykoliv jsem dostala nějakou květinu, snažila jsem si jí alespoň kousek schovat a vylisovat sušením v knížkách. Asi před 5 lety jsem zahlédla obrázky pravých květů v pryskyřici a byla to láska na první pohled. Tato technika mi najednou poskytla možnost ty kousky vzpomínek uchovat jiným způsobem než jen sušením,“ vzpomíná Denisa na své první pokusy.

Výroba šperků byla zpočátku jen koníčkem. Šperky z pravých květů zalitých do pryskyřice ji okouzlily natolik, že aniž by znala postupy, objednala první várku pryskyřice a pustila se do tvoření. První pokusy probíhaly ve znamení zkoušek, úspěchů a omylů. Když však prodala na jednom trhu hromadu krásných šperků jen proto, že je na zkoušku vzala s sebou k nabídce e-shopu s módními doplňky svých kamarádů, bylo rozhodnuto. Vznikla značka Nature ID.

Nature ID nejsou jen obyčejné šperky, ale zhmotnění a uchování vzpomínek

Začátky podnikání jsou často spojeny s velkým hledáním, ale Denisa se s tím poprala skvěle: „Těžké bylo samozřejmě zprvu nastavit to, aby byly mé šperky vidět. Ale lidi mě v tom nenechali. Moji zákazníci jsou naprosto úžasní lidé, kteří vědí, jak mi zvednout náladu.“

Do svých šperků ukrývá vzpomínky a emoce, jež se k dané věci vážou. Můžete mít například náušnice z vlastních květů, prstýnek z dovezeného písku ze Sahary nebo náhrdelník i náušnice s květy z vaší svatební kytice. Tyto personalizované šperky vám Denisa ráda vyrobí na památku.

Oblíbeným osobním talismanem vytvořeným zákazníkům na přání jsou náhrdelníky s prvním ustřiženým pramínkem vlásků jejich dětí. Do pryskyřice zalévá i srst domácích mazlíčků nebo odrolené kousky Berlínské zdi. Při tvorbě je omezena pouze tím, co si její zákazníci dokážou představit. Pro dárky v podobě šperku přichází kromě žen často i muži, aby udělali radost svému protějšku. „A když se pánové rozšoupnou, přijdou kolikrát s velmi neotřelými nápady,“ s radostí prozrazuje Denisa.

Každý kousek je naprosto unikátní a nikdo na světě nebude mít stejný

Denisa přesně ví, co dělá: „Ve svých špercích používám rostliny, u kterých mám vyzkoušené, že jejich barva dlouho drží. Používám pouze osvědčenou pryskyřici od českého výrobce.“ Přesto je dobré šperky od Nature ID uchovávat například v šuplíku ve tmě. Všechny své pryskyřicové „krásky zasazuje Denisa do chirurgické oceli a opravdu dbá na spokojenost svých zákazníků. Ztratíte-li náušnici, vyrobí vám jednu náhradní zdarma.

Jaké šperky by doporučili zákazníci Nature ID?

Pomněnkové náušnice

„V první řadě chci moc pochválit Vaši práci, Vaše výtvory jsou úžasné! Již mám doma pomněnky a růže a také jsem Vašimi výtvory obdarovávala,“ píše nadšená zákaznice. „Náušnice jsou opravdu překrásné, překvapilo mě, jak lehké! Obdivuju, že někdo umí vytvořit něco tak krásného!“ dodává druhá. Univerzální a nejvíc oblíbené náušnice jsou pecky s barevným mixem květů.

Velký náhrdelník s chmýřím máchelky

Ve velkých náhrdelnících jsou velmi oblíbené pampelišky a jejich chmýří. Zalít ale do pryskyřice chmýří z máchelky ještě není tak známé a okoukané. Navíc krásně vynikne na tmavém oblečení.

Brože jako připomínka teplého léta

Působí vám podzim a zima chmury? Chybí vám svěží jaro a teplé léto? Pak nesmutněte, můžete je mít všude s sebou. Připomínkou vám budou brože s pravými květy. Nosit je můžete na čepici, šále i kabátku.

Líbí se vám? Prohlédněte si všechny varianty na e-shopu nebo napište Denise na Facebook Nature ID a objednejte si svůj jedinečný šperk.

Napsat komentář