Sebranky: Když toužíte žít bez výčitek

Sebranky

„Müsli tyčinky,“ podívala se na matku se zdviženým obočím dcera Jany Dvořákové. Bylo jasné, že tahle obyčejná svačina z obchodního řetězce uvidí ten den pouze odpadkový koš. Tehdy se Jana rozhodla, že je na čase se na levné prefabrikáty vykašlat a zkusit to jinak – tak, aby se za nabízené jídlo nemusela stydět ani ona, ani její děti. První domácí müsli zmizelo z plechu během okamžiku se slovy: „Mami, to je výborný, máme toho víc?!“ A tak se zrodily Sebranky – sebranické müsli tyčinky.

Janina cesta nových výzev

Po pravdě, první Janino müsli se nedalo ani nazvat tyčinkami. Při prvním pokusu vznikla beztvará směs vloček, semínek a ovoce. Ale bylo v ní něco víc. Jako by se v jejích dětech odehrávala kromě nadšení z něčeho nečekaně dobrého také samotná změna v náhledu na to, co by si vlastně přály jíst.
Janě tento skrytý vjem postupem času začal čím dál více docházet. Aby věděla, že jídelníček jejích dcer netvoří odpad, nemůže nechat odpovědnost na bezduchých strojích v továrnách s anonymním marketingem jejich výrobců. Za tím, čemu věří, musí stát její vlastní svědomí.
Další, již foremnější müsli, mizelo dál z pečicích plechů, ale nově také z rukou dceřiných spolužáků a z talířů návštěv. Spolu s nimi přicházely také nové situace, které stále více Janu utvrzovaly v tom, že by müsli tyčinky už neměly zůstávat jen v úzkém kruhu známých. Dnes má Janina začínající rodinná firma jasný cíl ukázat lidem, že tyčinka není jen unylým stereotypem, který hodíte do batohu k ukojení největšího hladu. Naopak.

Odpovědné stravování vašich dětí, zdravý zákusek i luxusní dárek

Lidé potřebují v dnešním světě jistotu. Potřebují vědět, že se v jejich okolí nachází kromě klamavých reklam a lživých hesel také reálné, opravdu dobré produkty, na které se mohou spolehnout.
Sebranky si za sebou stojí. Propojují své ingredience s jasným cílem: moct se bez výčitek podívat do zrcadla na konci dne. Kdy například?

  • Ve chvílích, kdy se rozhodnete na sobě už nešetřit. Tělo máte jedno, život máte jeden. Neznamená to však omezit se jen na zeleninu a odstřihnout se od všeho dobrého. Sebranky jsou perfektním základem dne a obstojí i v konkurenci zákusků. Nabízí vám nejen zdravou svačinu, ale i lahodnou zaslouženou odměnu, kterou si vychutnáte při večerní kávě nebo sklence vína.
  • V situacích, kdy jste rodičem. Téměř všechny děti rády ochutnávají to, co jejich tatínek nebo maminka drží právě v rukou. Je však velký rozdíl, jestli v ruce máte bagetu z polotovaru, bombičku s náplní ze ztuženého tuku nebo Sebranku – chutnější a o tolik zdravější než předchozí jmenované produkty. Jste připraveni budovat u svých dětí správné stravovací návyky? Jste připraveni být pro ně SAMI dobrým vzorem?
  • V případě, že už se necítíte na rozdávání konvenčních a nudných dárků. Jestliže chcete své přátelství opravdu vyzdvihnout, darujte něco se špetkou luxusu a zároveň puncem udržitelných zdrojů. Sebranky nejsou jen potravinou bořící stereotypy o müsli tyčinkách. Sebranky sbližují. Pomohou vám dát najevo, že svým blízkým přejete to nejlepší. Ať už jde o mlsného upovídaného kamaráda, stydlivou přítelkyni nebo třeba spořivou babičku.

Sebranky na vašem stole

V čem jsou vlastně tyto müsli tyčinky tak jedinečné? Odpověď je jednoduchá – ve všem. Kombinují pečlivě vybírané ingredience a nutričně vyvážené poměry ořechů, semínek, vloček a sušeného ovoce. Při jejich výrobě přesně víme, co kupujeme. Všechny naše müsli tyčinky obsahují poctivé máslo a jsou mírně slazeny medem od našich včel a panelou – sušenou třtinovou šťávou.
Jsou inovativní a překvapí vás i vaše blízké netradičními příchutěmi. No řekněte, nezní neotřelá kombinace kokos s mandlemi nebo meruňka s chilli lákavě? A co teprve ty zázvorové nebo švestkové s mákem!
Jsou ekologické. Neplýtváme na ně plasty, neobsahují palmový tuk a neztěžují cestu přírodě, které jsme na bedra již naložili starostí až přespříliš.

Sebranky jsou zkrátka pro ty, kteří se rozhodli spojit svou odpovědnost s radostí a chutí do života.
Neváhejte a podívejte se na naše stránky, jaké druhy by mohly potěšit právě vaše chuťové pohárky.

Napsat komentář