Spolupráce České spořitelny a Darujeme České Vánoce nabízí řadu možností pro české tvůrce

česká spořitelna

Velice milé gesto učinila Česká spořitelna tím, že se postavila za drobné a střední české podnikatele v nelehké ekonomické situaci koncem roku 2020. Na svých webových stránkách zobrazuje tipy na dárky od ryze českých kvalitních podnikatelů. V tomto článku vám představíme, kde všude se můžete zapojit a být vidět. Případně kde můžete vybírat dárky.

5 možností, které přináší tvůrcům naše spolupráce s Českou spořitelnou

1) Zviditelnění se na webu ČS

Začátkem listopadu spustila bankovní společnost webovou stránku Česká nadílka, kde se mimo jiné odkazuje i na náš projekt a Facebookovou skupinu. V dolní části stránky pak spořitelna vybírá tipy na vánoční dárky na základě fotek z Instagramu.

Máte krásné a kvalitní zboží? Chcete být taky vidět u České spořitelny? Používejte při přidávání příspěvků na váš Instagram hashtag #darujemeceskevanoce.

2) Sledujte sociální sítě ČS

…a možná se tam uvidíte. Od 24. listopadu Česká spořitelna pravidelně na svých sociálních sítích zveřejňuje české tvůrce s prokliky na jejich weby (jde o tzv. carousely několika tvůrců dohromady).

Chcete vědět, zda jste mezi tipy od ČS? Běžte na jejich Facebook a sledujte příspěvky. Některé z carouselů jsme zachytili, kochejte se tady:

Kdo bude další?

Česká spořitelna

3) Reklama v TV spotech

Tady nemusíte dělat nic, vše běží za vás. Česká spořitelna od 19. 11. pustila do televizního éteru jejich reklamní video s Českou nadílkou, které končím naším hashtagem. Zatím byl TV spot viděn v iPrimě a na Nově. Moc si vážíme této reklamy projektu (a tvůrců) zadarmo, který má pěkný dosah.

4) Používání nových GIFů

Vývojáři České spořitelny naprogramovali 9 GIFů (pohyblivých obrázků), které můžete používat ve svých instastories a tím svým sledujícím oznamovat, že patříte mezi kvalitní české tvůrce (že jste se zapojili do projektu Darujeme České Vánoce).

Jak je používat?

  1. Při vytváření instastories dejte volbu GIF
  2. Do vyhledávacího okénka napište jednu z následujících frází: sporka, sporitelna, ceskasporitelna, nadilka, ceskanadilka
gify česká nadílka

5) Zmínky ambasádorů

Od pondělí 30. 11. vybraní ambasádoři (influenceři) České spořitelny budou na jejich sociálních sítích zmiňovat tipy na dárky od českých tvůrců. O této novince budeme ještě informovat.

Jak využít toho, že zrovna vás promuje Česká spořitelna

Jste tvůrce, který se objevil v doporučení ČS? Ať už na jejich Facebooku v carouselu, anebo webové stránce Česká nadílka. Nic se samo nebude dít bez vašeho přičinění. Česká spořitelna udělala první krok, teď je to už na vás.

Co můžete udělat?

  • Printscreen stránky či soc. sítí České spořitelny, kde jste vidět.
  • Uveřejnění screenu na vašich sítích, potažmo webu/e-shopu.
  • Pokud jste uvedeni jako tip na soc. síti ČS, je ještě jednodušší využít přímo sdílení. Udělejte to.
  • Napište článek pro své zákazníky na blog, kde dáte printscreen, že jste byli vybráni a že se účastníte našeho krásného projektu.

Za tým Darujeme České Vánoce se musíme zopakovat, ale ještě jednou děkujeme za krásné gesto ze strany ČS, díky kterému jsme více vidět.

Napsat komentář