Ty nejkvalitnější přírodní oleje pro pleť i vlasy – to je Maroko v batohu

Pokud se chcete při péči o svou pleť rozmazlit, nepodporujete testování na zvířatech a potrpíte si jen na tu nejvyšší kvalitu, pak je Maroko v batohu přesně pro vás! Ať už bojujete s akné, ekzémy nebo vráskami, nebo se prostě chcete probudit jako hvězda, kvalitní olej vaše pleť s láskou přivítá.

Suvenýr z Maroka jako začátek něčeho velkého

To si tak Ivana v prosinci 2017 odletěla na Vánoce do Maroka, kde navštívila mimo jiné arganovou manufakturu. Chtěla udělat radost svým kamarádkám a známým, které měly arganový olej v oblibě, a přivézt jim ho. Na letišti však zjistila, že jelikož letí jen s batohem, může si odvézt jen asi polovinu z původně zamýšleného množství oleje. Díky ochotným českým cestujícím, kteří vzali zbytek olejů k sobě, měla cesta arganového oleje šťastný konec. Dostal se v pořádku ke svým novým majitelkám v České republice.

„A byl o něj obrovský zájem. Prošel zátěžovým testem zkušených kosmetických harcovnic, které si ho zamilovaly,“ vzpomíná Ivana.

Na podzim pak přidala ještě olej opunciový, nazývaný také přírodní botox, který taktéž prošel náročným hodnotícím sítem. Společně s arganovým olejem se tak stal srdcem vznikajícího projektu Maroko v batohu.

Pro zákazníky jedině kvalitu

„V době, kdy jsem se poprvé podívala do Maroka, proudil do České republiky hodně nekvalitní arganový olej, distribuovaný mimo oficiální prodejní cesty. Mým cílem bylo naše prostředí kultivovat a nabídnout oleje špičkové kvality za příznivé ceny,“ popisuje Ivana nelehký cíl, který si na začátku stanovila. Její úsilí se však vyplácí, a to i díky skvělým vztahům s místním dodavatelem, který se stal kamarádem a rádcem.

V roce 2019 se začal její krámek, jak říká svému e-shopu, rozrůstat. Nabídku doplnily čerstvé oleje nejen z České republiky, ale i Bulharska a Mexika. Jak ale sama říká, srdce pořád tvoří Maroko.

Díky napojení na sociální sítě se kolem značky vytvořila úžasná komunita, a to naprosto přirozenou cestou. Tvoří ji dívky a ženy, které se zajímají o kvalitní přírodní kosmetiku. Ivaniny produkty se tak dostávají do povědomí nových zákaznic především na základě doporučení a skvělých referencí.

Proč název Maroko v batohu?

Název vznikl během dvou vteřin na pláži v Agadiru, bez jakéhokoliv přemýšlení. Má dva významy. Marocké oleje Ivana stále vozí tak, jako na začátku. Pár hodin po vylisování je vezme do batohu (batohů) a za pár hodin už jsou uskladněné doma. Zároveň s sebou na své cesty do Maroka bere kamarádky a ukazuje jim ho svýma očima, aby se i ony mohly do této nádherné země zamilovat. A z ní si kousek dovézt domů ve svém osobním batůžku.

Maroko v batohu se drží svých zásad a hodnot

Mít své zásady a hodnoty a neustupovat z nich je důležité. Ivana jich má pět.

  1. Čerstvost – Díky dobrým vztahům s prodejci má oleje lisované na zakázku. Dorazí tedy maximálně pár dní po vylisování a putují okamžitě do chladničky.
  2. Certifikát HCS – Potvrzení, že žádný z produktů nebyl testován na zvířatech.
  3. Složení bez kompromisů – Ivana pro své klientky hledá jen to nejlepší. Je to sice běh na dlouhou trať a mnohdy bez zdárného výsledku, ale pocit, že může za každou lahvičku dát ruku do ohně, za to stojí.
  4. Respekt k přírodě – Snaží se negenerovat žádné odpady. Používá především krabice, ve kterých sama obdržela jiné zásilky, ekologickou lepenku. Výplňový materiál tvoří nepovedené letáky z blízké tiskárny, které by šly jinak do tříděného odpadu. Semínka na hroznový olej získává od moravského vinaře, pro kterého jsou odpadním produktem.
  5. Péče o zákazníka a komunitu – Tato část se pro Ivanu stala přímo srdeční záležitostí. Komunita kolem značky je přátelská, vřelá a nápomocná. Se spoustou zákaznic se zná osobně. Ze zákaznic se staly kamarádky, z kamarádek zákaznice.
Maroko v batohu

Tyto produkty musíte mít!

Také vás Maroko v batohu nadchlo? Ráda byste si pořídila něco z Ivaniných úžasných produktů, ale nevíte, kde začít? Tady je pár tipů:

Padmë Olejový komplex, unikátní svým složením, dodá pleti veškeré vitamíny a minerály. Ideální na noc.

Zahri – Lehoučký pleťový olej vyvinutý letos na podzim. Jedná se o první pleťový olej určený speciálně pro podrážděnou pleť a pleť se sklony k růžovce. V krámku se objeví na začátku prosince.

Frigg – Zimní balzámek s lehkou vůní vanilky, skvělý na noc i den. Nejen, že poskytuje pleti bariéru proti mrazu či větru, ale pomáhá jí si tuto bariéru budovat.

Opunciový olej – Stálice, marocký pouštní zázrak. Nejúčinnější anti-age olej vůbec.

Tak co? Už máte vybráno? Nadělte si pod stromeček zdravou a krásnou pleť.

Napsat komentář