Vánoční dárky, na které se nepráší

pleva

… ale rychle se po nich zapráší! Výběru dárků pro vaše blízké už se nemusíte bát. Naše dárkové balíčky jsme sestavili z osvědčených produktů a jejich kombinací. Je to skvělý způsob, jak své blízké obdarovat. Můžete si být jisti, že tyto dárky neskončí v krabici pod postelí ani hluboko ve skříni. Vaši blízcí je využijí, vypijí, vychutnají si je nebo je třeba zasejí.

Řada našich zákazníků každoročně vsadí na některou z dárkových sad. Nabízíme balíčky pro babičky, dědečky, maminky, tatínky strýčky i tetičky, zkrátka pro každého něco. Zatímco některé jsou ryze kosmetické, jiné mají spíše „ochutnávací“ charakter a obdarovaného mohou potěšit rovnou pod stromečkem – třeba při ochutnávce báječných kakaových bobů v medu nebo doušku některé z našich poctivých medovin. I takové radosti k Vánocům patří. 

Radost nejen pro obdarovaného

Protože nemyslíme jen na sebe a uvědomujeme si význam hmyzu v přírodě, v některých dárkových sadách nově naleznete osivo medonosných trvalek od české firmy Planta Naturalis k zasetí do květináče na balkoně nebo na záhonek na zahrádce. Výsledkem bude malý kousek kvetoucí louky, který nejen krásně vypadá, ale prospěje také včelkám a dalšímu hmyzu.

Rodinná firma z Potštejna

Již od roku 1969 chováme včely, učíme se o pokladech včelích produktů (medu, mateří kašičky, pylu, propolisu, včelího vosku a jedu) a zaměřujeme se na jejich zpracování do podoby kosmetiky či potravinových doplňků a na výrobu poctivých medovin. Smysl podnikání vidíme v tom, že svět bude o trochu hezčím a příjemnějším místem k žití v souladu s přírodou, a proto také šíříme osvětu o důležitosti hmyzu pro přírodu a vybízíme k návratu k přirozenosti – například důrazem na rozkvetlé nesekané zahrady a louky. V roce 2018 jsme získali cenu Rodinná firma roku. Tohoto ocenění si velmi vážíme a je pro nás velkou odměnou za každodenní práci a skutečnou motivací pro další projekty.

Degustační zážitek

Rádi bychom vám představili jednu z našich nejoblíbenějších sad – degustační sadu deseti medů. Degustace – zážitek pro celou rodinu je tím pravým dárkem pro všechny milovníky medu a tak trošku chuťové experimentátory. V sadě naleznete 10 skvělých „medíků“ s příměsemi z naší nabídky: mateří kašička, propolis, květový pyl, guarana, rakytník, ženšen, schizandra, pohyb, kakaové boby nebo zázvor. Medy s příměsí jsou báječné nejen k potěše chuťových pohárků, ale i díky svým účinkům. Sada je doplněna o drobný dárek v podobě malého balíčku s osivem medonosných trvalek.

Dárek pro milovníky přírody

S důrazem na obal jsme pro vás připravili sadu S úctou k přírodě. Balíček potěší všechny, kteří se snaží žít udržitelně a s respektem k přírodě. Obsahuje totiž jen skleněné obaly, které lze recyklovat nebo dále využít – třeba na bezobalové nakupování. Pleťový krém ve skle rozmazlí pleť a kakaové boby v medu zase chuťové pohárky. Balíček obsahuje výbornou vychytávku v podobě voskovaného ubrousku od české rodinné firmy BagMe. Tento ekologický ubrousek v domácnosti ušetří metry plastových sáčků, fólií či alobalu.

Lahodná medovina pouze z medu, vody a kvasinek

Radost sobě i svým blízkým můžete udělat i medovinou, naše limitovaná medovina s červeným rybízem vyhrála v roce 2019 první místo v celosvětové soutěži Mead Madness Cup v kategorii ovocných medovin. K letošním Vánocům jsme pro vás připravili limitovanou edici Divoké višňové medoviny. Tato medovina vás na první pohled zaujme tmavě rudou barvou a po přivonění naláká k ochutnání svou ovocnou vůní. 

Neváhejte a vyzkoušejte i naše další medoviny, jsou vyráběny kvasným procesem zastudena. Pokud tedy pijete jakoukoliv medovinu z naší rodinné firmy – můžete si být jisti, že med ani medovina neprošly varem ani jsme jindy při výrobě nepoužili vysokou teplotu. Z toho důvodu si medovina uchovává všechny blahodárné látky z medu.

Hlavně v klidu a ve zdraví

Přejeme vám při výběru těch pravých vánočních dárků šťastnou ruku a co nejpohodovější průběh předvánočních příprav. Blížící se Vánoce nejsou důvodem ke stresu, ale naopak k radosti a připomenutí si toho, co je opravdu důležité. Budeme se těšit na setkání třeba na našem webu.

Napsat komentář