Malování podle čísel: Zábavný systém, který udělá z každého umělce

vymaluj si sám

Sada na malování podle čísel obsahuje vše, co je na začátek potřeba, tj. plátno, štětce, akrylové barvy, případně i dřevěný rám.

Máte rádi malování na plátno? Nebo vám to se štětcem v ruce nikdy moc nešlo? Malování podle čísel je relaxační a zábavná aktivita pro celou rodinu, která umožňuje pomocí jednoduchého systému dosáhnout impozantních malířských výsledků. Nanášejte postupně barvy na očíslovaná políčka a dojděte po své barevné mapě až k dokonalému obrazu, který si sami namalujete – a to na základě připravených motivů nebo podle vlastní fotky!

Vymaluj si sám – obraz jako dárek

Obraz do bytu si člověk může buď koupit, nebo si ho třeba namalovat sám. Jak si s tím ale poradit? Česká značka Vymaluj si sám poskytuje skvělý prostor právě pro ty, kteří se do uměleckého díla chtějí pustit na vlastní pěst.

Jejich připravené šablony pro malování podle čísel zvládne vybarvit díky jednoduchému postupu i každé malé dítě. Pokročilejší umělec si může vybrat i z náročnějších motivů nebo si například objednat šablonu na malování z vlastní fotky. Co takhle darovat svým nejbližším společnou vzpomínku přetvořenou v originální obraz?

Od zboží z Číny k vlastní české výrobě

Značka Vymaluj si sám vznikla z euforie, kterou pocítila jedna ze zakladatelek, Judit Besenyiová, když si na cestách v zahraničí sama na vlastní kůži vyzkoušela malování podle čísel z vlastní fotky. Šablonu si tehdy namátkou objednala z čínského e-shopu a v hlavě se zanedlouho začal rodit nápad. 

Motivace zprostředkovat nadšení z tvoření vlastních obrazů i dalším lidem v Čechách pak odstartovala neuvěřitelné tříleté dobrodružství, během něhož se podařilo vytvořit nejen vlastní software pro navrhování šablon na malování podle čísel, ale také kompletně zařídit ryze českou výrobu a spustit e-shop s malováním podle čísel v několika jazycích.

A v čem se liší právě Vymaluj si sám od ostatních značek, které malování podle čísel nabízejí? Vyčnívá především vysokou kvalitou barev, originalitou nabízených motivů a osobním přístupem, který v tomto případě není jenom frází. Došla vám některá barva? Potřebujete poradit s výběrem té nejlepší fotografie? Tým z Vymaluj si sám všechny dotazy řeší vlídně, vstřícně a hlavně osobně. Nebojte se poslat e-mail a na cokoliv se zeptat. 

Darujte svým nejbližším pod vánoční stromeček chvíle kreativity v podobě voucheru na malování z vlastní fotky nebo jim rovnou věnujte celou sadu na malování z hotových motivů. Malování podle čísel je krása, relax, a hlavně skvělá zábava pro celou rodinu!

Napsat komentář