Vyzdobte si domov obrazy malovanými srdcem

Maluji srdcem

Rádi byste si vyzdobili svůj dům či byt krásným obrazem, ale v žádném případě netoužíte po obrazu či fotografii z obchodu, které má doma kdekdo? Pak přesně pro vás jsou určeny obrazy od Maluji srdcem. Kromě toho, že jsou originální, a tudíž se vám nestane, že by ho měli i sousedi či kamarádka, jsou navíc malované srdcem. Mají duši a přinášejí do prostoru radost.

Láska k malování a tvorba srdcem

Markéta ale nebyla malířkou vždy. Malování a kreslení ji sice bavilo už jako dítě, ale s příchodem školních povinností a spousty mimoškolních aktivit na něj přestával zbývat čas.

Jako dospělé jí pak jednoho dne došlo, že jí něco chybí. Malování! Uvědomila si, že to je to, po čem touží. Ale jak začít?

Rozhodla se zúčastnit několika výtvarných kurzů, v nichž se naučila pracovat různými technikami. A ty ji nadchly! „Užívám si, že můžu tyto techniky střídat a stále objevuji nové,“ vypráví Markéta, která miluje barvy a pestrou tvorbu. „Občas ale pro změnu tvořím i černobíle,“ dodává.

Markéta maluje srdcem, což potvrzují i její klienti, se kterými si buduje dlouhodobé vztahy. Přináší lidem do života radost. Každému svému obrazu věnuje speciální pozornost a péči. Výsledkem je tak autorské, ručně vyrobené dílo, které je vytvořeno od srdce. Obrazy vám prozáří domov, nádherně dokreslí jeho atmosféru a přinesou pozitivní energii. Každý pohled na obrazy od Markéty vyvolá skvělou náladu.

Inspirace všude kolem nás

Markéta miluje malování různými výtvarnými technikami a stejně tak ztvárňování různých témat. „Zbožňuji květiny, zvířata, přírodu,“ vyjmenovává, odkud bere svou inspiraci. „Obrazů s touto tematikou u mě najdete asi nejvíce. Fascinuje mě vesmír a užívám si tvorbu portrétů a mandal.“

Podle čeho Markéta volí techniku tvorby? Zkrátka podle toho, na co má zrovna chuť. O to více radosti můžeme v obrazu najít, jelikož je vytvářený v dobré náladě tak, aby jeho realizace autorku bavila. „Má tvorba je pestrá a stejně tak materiály, které používám,“ vysvětluje. Dodává, že tvoří olejomalbou, pastely, tužkou, akvarelovými pastelkami, enkaustikou a nadchla ji i tvorba na sklo.

Témata obrazů vznikají různě. „Často tak, že mě něco nebo někdo zaujme na první pohled a okamžitě vím, že to ztvárním. Většinou mě také hned napadne, čím budu malovat,“ popisuje Markéta, jak tvoří obrazy podle předlohy.

Čas od času ale vznikají obrazy úplně opačným způsobem. „Prostě vezmu do ruky pastelku, štětec nebo tužku a začnu malovat, jen tak.“ V tuto chvíli si Markéta užívá, že má prázdný papír a tvoří něco nového, co by ji jinak nenapadlo. Vznikají tak abstraktní obrazy, které si pak může každý interpretovat po svém.

Maluji srdcem nejsou jen velké obrazy

Co všechno e-shop Maluji srdcem nabízí kromě obrazů na zeď?

Najdete zde také krásná vánoční přání. A protože Markéta Vánoce zbožňuje, svou pozitivní energii vkládá i do tvorby přáníček. Potěšte své blízké něčím originálním, co rozhodně od nikoho jiného nedostanou.

Pokud jste milovníky knih, jistě si zamilujete záložky, které jsou tvořeny z motivů Markétiných obrazů. Každá má svůj příběh. Záložky lze použít nejen do knih, ale třeba také do diáře, zápisníku či deníku. Na výběr je z mnoha pestrých motivů. Kromě toho jsou záložky velmi příjemné na dotek, takže je ani nebudete chtít pustit z ruky.

Svým blízkým můžete také poslat krásné pohlednice s motivy Markétiných obrazů. Ty jsou vhodné i pro postcrossing. Autorskou pohlednici vytvořenou od srdce sběratelé rozhodně ocení. 

Kromě webu a e-shopu máte možnost se vší tou krásou malovanou srdcem pokochat také na Facebooku a na Instagramu.

Tak co, už víte, komu uděláte radost autorskou tvorbou od srdce?

Napsat komentář