ZAXO = dámská trička a tuniky na zakázku + originální doplňky

zaxo

Když si žena v padesáti řekne, že to chce změnu, může to dopadnout všelijak.

Já jsem se rozhodla, že omezím svou práci kantorky na kratší úvazek a že už se nikdy nebudu plácat v rozpočtech, dokladech a monitorovacích zprávách projektů z EU. A začala jsem podnikat. Zasedla jsem za šicí stroje a navlékla nitě.

Každá jsme jiná. Ale jsme velké holky, které ví, co chtějí a co jim sluší.

Také se vám v obchodech stává, že probíráte kupy oblečení, ale stejně si nemůžete vybrat? Hledáte třeba jednobarevné tričko s lodičkovým výstřihem a dlouhým rukávem. Ale mají véčka, velké výstřihy a krátké rukávy. Hurá, tohle je ono! Ne, není. Má flitry a nějaké nápisy. Nechci plnou skříň hadrů. Potřebuji kvalitní, kombinovatelné kousky.

Nemáte míry 90-60-90?

No, já taky ne. To nevadí! Střihy od profesionální konstruktérky nabízíme ve velikostech 32 až 56. A celkovou délku triček, tunik i rukávů zkracujeme a prodlužujeme podle přání.

Nech to jednoduché

Co si zase obleču? Hlavně rychle! Na vymýšlení modelu není moc času. Znáte to? Takže jednobarevné tričko nebo tunika a zajímavý doplněk. Pro mě ideální řešení. ZAXO korále, náhrdelníky, vázačky, lankahady šijeme ze stejných materiálů jako trička a tuniky, proto spolu pěkně ladí. Podívejte se také na ZAXO klipsy. Různobarevné koženkové pásky s drukem jsou variabilní. S několika kousky vytvoříte mnoho kombinací.

Vymýšlejte, kombinujte, hrajte si v našem konfigurátoru. Staňte se návrhářkou svých modelů. Těšíme se na vaše nápady!

Evženie Chmelová

Napsat komentář