ArtCentrum: Originální alba a blahopřání pro každou příležitost

ArtCentrum

Fotím, fotíš, fotíme a fotky si ukazujeme už jen na obrazovkách elektronických. Pár těch nejkrásnějších si vytiskneme a schováme v krabicích. Dejte svým fotkám nový kabát. Vlepte si je do ručně vyzdobených alb a prohlížejte si je s přáteli.

„Vzpomínáš, jak jsme byli…“, „Pamatuješ jak…“, „A to bylo tehdy, když…“. Vyberte letos ty nejúžasnější fotky a nalepte je do jedinečného alba, které si pořídíte v ArtCentru. Zažijte tu pravou rodinnou pohodu s originálními alby. Nikdy nebylo prohlížení alb zábavnější.

ArtCentru vládne scrapbooking

Za značkou ArtCentrum stojí Miluše Lindovská. V roce 2009 objevila scrapbooking. Metodu tvoření alb, zápisníků a blahopřání s využitím různého tvořivého materiálu a technik – papír, kovové, dřevěné ozdoby, ozdobné washi pásky, decoupage, razítkování, děrování, vyřezávání… Scrapbooking původně pochází z Anglie. Poprvé se objevil v 15. století. Novodobý boom zažil scrapbooking v 80. letech 20. století.

Miluše nejprve zkusila vyrobit několik blahopřání a o několik let později vznikla i první alba. Scrapbooking ji bavil, tak se mu začala věnovat naplno a začala se i sama vzdělávat. „Mým vzorem je polská designerka Dorota Kotowicz, u které jsem absolvovala i několik kursů,“ uvedla autorka alb, která však sleduje i další světové hvězdy scrapbookingu, a tak její alba odpovídají nejmodernějším trendům.

Alba pro každou příležitost

Alba z ArtCentra mají kromě předsádky dekorované i všechny vnitřní stránky. „Většinou si všechny ozdoby sama vymýšlím i vyrábím. Předsádku – titulní stranu alba zdobím asambláží (3D koláží),“ popsala tvorbu Miluše, která si zakládá na své pečlivosti a smyslu pro detail. „Zákazníci velmi oceňují, že vnitřek každého alba si mohou prohlédnout na přiloženém videu,“ prozradila autorka.

Její alba i přáníčka se hodí pro každou příležitost. V e-shopu najdete ucelené produktové řady – svatební album, alba pro miminka a děti, alba pro rodiče k výročí i alba, kam si můžete dát své fotky z dovolené. Rozlišíte je podle způsobu zdobení. Vybrat si můžete z několika druhů.

Interaktivní alba obsahují spoustu odklápěček, skrývaček a kapes, ale alba nelze příliš dekorovat, i tak je však každá jednotlivá stránka odlišná. Jejich rozměry jsou 16 x 16 cm nebo 20 x 20 cm. Takové může být třeba svatební album, které novomanželům při listování připomene jejich nejkrásnější den. Na jeho poslední stránce je navíc kapsa na zbývající fotografie. Svatební album bude pěkný dárek i pro rodiče novomanželů.

Dekorovaná alba jsou bohatě zdobená a titulní stranu tvoří asambláž. Podívejte se třeba na album Enchanted flowers. K jeho zdobení jsou použity scrapbookové papíry, krajky a potěší každou romantickou duši.

Minialba a instax alba jsou nejnovějším trendem. Jsou určena především mladší generaci. Alba jsou menší, ale i ona mají každou stránku trochu jinak koncipovanou. Svým vzhledem nadchnou i teenagery. Nadšení fotbalisté si mohou do alba ve tvaru fotbalového míče dát své fotky se sportovními úspěchy.

Horkou novinkou je netradiční prostorové album, které svým provedením schabby chic (historizující romantický styl) trochu připomíná fantasy pohádku Alenka v říši divů. Tak budete mít všechny své nejoblíbenější fotky stále na očích a stojánek s fotkami se stane zajímavou ozdobou vašeho bytu.

„Album došlo a je opravdu úžasné, stále si ho prohlížím, jste opravdu šikovná.“ „Je nádherné. Opravdu krásná práce, za kterou moc děkuji,“ to jsou jen dvě z mnoha nadšených reakcí zákazníků. 

Pokud jste se nadchli pro scrapbooking, objednejte si u Miluše on-line kurz. V e-shopu zakoupíte i veškerý potřebný materiál pro vlastní tvoření. Darujte letos pod stromeček vzpomínky v nezapomenutelném a praktickém balení.

Napsat komentář