B-šperk – autorské, s láskou dělané šperky z chirurgické oceli a s minerály

B-šperk

Máte chirurgickou ocel raději než jiné kovy? Místo sklíček a kamínků volíte raději barevné minerály? Pak se rozhodně zastavte u šperků značky B-šperk. Jsou navíc vyráběny ručně, čímž vznikají originály s každým kouskem.

Když vás záliba provází i při práci

Monika je matka čtyř dětí na rodičovské dovolené. Tvoření všeho druhu ji bavilo vždy. Dříve pracovala například v Jihočeském divadle jako garderobiérka či u jisté módní návrhářky jako pletařka. Její cesta ke šperkům ale začala právě až na mateřské dovolené, kdy z komponentů vyrobila pár kousků bižuterie do školky na jarmark. Později místo korálků zvolila minerály. Brzy jí však došlo, že nechce jen tak skládat komponenty k sobě, ale že by chtěla vytvářet něco opravdového. Něco, co jen tak někdo neumí a co dlouho vydrží. Opravdový šperk!

A tak Monika absolvovala kurz tepané krajky, po jehož absolvování byla naprosto nadšená. Tepala a motala a až měla dost výrobků, přihlásila se s nimi na jarmark. Ten první byl dokonce předvánoční a pro Moniku hodně úspěšný.

Od té doby uběhlo 5 let. Nyní si šperky značky B-šperk můžete prohlédnout a objednat i na e-shopu. Moničiny zákaznice se rády vracejí a doporučují ji dále. A patří mezi ně ženy a dívky v každém věku a s různým vkusem.

Monika má nejraději osobní kontakt se svými klienty a klientkami. Ráda jim totiž vychází vstříc, a tak ihned ochotně upraví velikosti náramků, obruče či prstenu. Právě pro ten osobní kontakt ráda jezdí na jarmarky a trhy, kdykoliv to jde. Jak ale sama dodává, na úpravách se dá domluvit i na dálku.

Kromě svého e-shopu a různých jarmarků dodává své výrobky také do dvou obchodů v Praze, a to CVRK a Ostrof. Prohlédnout si Moničiny šperky můžete také na jejím Facebooku či Instagramu

Jestli se ptáte, proč nazvala svou značku právě B-šperk, odpověď je jednoduchá. Propůjčila jí počáteční písmeno svého příjmení, které zní Brodská. „Vlastně název vymyslel manžel,“ dodává Monika.

Kvalitní materiál a dobrá nálada

Ano, tyto dva aspekty provází tvorbu každého jednoho šperku.

Monika vyrábí své šperky tepáním drátu z chirurgické oceli. Tento materiál je velmi kvalitní a pevný a čím dál tím oblíbenější. Ano, čím dál tím více žen a dívek dává přednost právě šperkům z chirurgické oceli před dražšími kovy. Chirurgická ocel je navíc antialergenní a stálobarevná.

Moničiny šperky jsou originální, nadčasové a velmi zajímavé, často doplněné o minerály, kterým zákaznice málokdy odolají. Obzvlášť, když si mohou vybrat ten svůj oblíbený.

Minerály Monika vybírá nejraději osobně na burzách minerálů, případně je objednává od ověřených dodavatelů.

Od B-šperk si můžete objednat něco krásného i na přání, ať už pro sebe, nebo pro někoho blízkého.

Většina věcí, kterou na webu uvidíte, je prodaná. Monika ráda vyrobí podobné šperky znovu, nejraději však tvoří podle momentální nálady a rozpoložení. Pokud tedy necháte výsledný vzhled šperku na ní, můžete si být jisti, že podobný nikdo jiný mít nebude.

Co konkrétně tvoří sortiment značky B-šperk?

Monika vyrábí šperky různorodé, v různých stylech. Vždy ale se svým rukopisem.

Pro své zákaznice vyrábí náušnice různých druhů. Od malých peciček po velké a extravagantní visací náušnice. V jejím sortimentu objevíte také náramky, náhrdelníky na obruči, přívěsky na řetízky, brože, ale i klasické špendlíky. Ty se hodí jako univerzální šperk, ať už na sepnutí téměř čehokoliv, nebo jako ozdoba do klopy, na svetřík nebo halenku.

Tak už máte vybráno? Vánoce jsou již za rohem, nezapomeňte proto na své blízké. Se šperkem ze sortimentu B-šperk rozhodně chybu neuděláte.

Napsat komentář