Bambulich – originální české oblečení s příběhem

Bambulich

Pokud máte v oblibě originální autorské kousky oblečení, které je navíc šito výhradně v České republice a z výhradně českých materiálů, pak se rozhodně zastavte u oblečení značky Bambulich. Vybrat si zde můžou nejen děti, ale i ženy a muži.

Od roku 2012 toto oblečení vytváří mladá maminka Nell se spoustou dalších maminek a babiček z celé České republiky. Ty šijí buď doma, nebo v malých dílnách.

Jen tak si uháčkovat čepici...

Založit firmu neměla Nell původně vůbec v plánu. Všechno začalo, když objevila svou zručnost při práci s háčkem a později i u šicího stroje.

Jednou si prostě uháčkovala čepici k bundě unikátní barvy. A pak další a další… Když její vlastnoručně háčkovanou čepici uviděli známí, prosili ji, aby jim také nějakou čepici uháčkovala. A tak začala pro radost vytvářet, na co si kdo vzpomněl. Pro přítele, kamarádku, babičku, nebo třeba pro sousedčino miminko…

Až jednoho dne přišla první zakázka od firmy, která chtěla originálními háčkovanými čepicemi na Vánoce obdarovat své zaměstnance.

Další zlom nastal, když se Nell se svými výrobky dostala na Dyzajn market, kde byl zájem tak velký, že si časem založila tuto malou rodinnou firmu a registrovala značku. Objednávky se jen hrnuly, a tak přizvala ke spolupráci několik velmi zručných maminek a babiček.

Kromě toho má doma obrovskou podporu svého muže. „Bez té by to totiž nešlo,“ dodává s úsměvem a vděčností.

Sympatická firemní filozofie a kvalita výrobků si získává přízeň stále více lidí

„Naši zákazníci by si samozřejmě mohli oblečení kupovat klasickým způsobem jako většina lidí,“ říká Nell. „Jenže u nás jim nabízíme něco, co oblečení z obchodu nemá – jedinečnost a osobní přístup.“ Každý jeden kousek oblečení má svůj vlastní příběh. Je vyroben ručně, některou z mnoha žen ze všech koutů České republiky. Ty pro vás s láskou a neuvěřitelnou zručností a pečlivostí háčkují nebo šijí oblečení, jež budete nosit často, dlouho a hlavně rádi.

Zákazníci si mohou vybrat z hotových modelů vystavených k prodeji v e-shopu. I ty jsou ale vyrobeny v počtu pouze několika kusů. Pravděpodobnost, že v parku narazíte na dalších pět lidí ve stejném tričku, je tak naprosto mizivá.

Za Nell ale přicházejí i lidé s vizí vlastního designu, zejména, co se týče barev kulichů. I těm jsou ženy v Bambulichu schopny poměrně hodně vyhovět.

Veškeré látky, ze kterých je oblečení ušito, jsou pečlivě osobně vybírány u malých českých dodavatelů. Jen tak je možné zaručit kvalitu a původ materiálů a zároveň vysoký komfort při nošení.

Sortiment širší, než byste čekali

Bestsellery značky i nadále zůstávají kulichy pro děti i dospělé, ať už s ikonickou bambulí nebo bez ní. V zimě vás zaručeně zahřejí.

Svůj šatník ale můžete obohatit také jinými kousky z dílny Bambulich. Například dámskými podzimními a zimními šaty, které můžete vybírat v různých barevných provedení.

Děti různého věku zase jistě potěší i zahřejí softshellové kalhoty a rukavice, jejichž barevné vzory s různými motivy je budou zaručeně bavit.

Kde si můžete výrobky značky Bambulich prohlédnout?

Zaujalo vás oblečení Bambulich a rádi byste si prohlédli další výrobky této sympatické značky? Pak by vaše kroky měly vést na jejich web. Tam kromě již zmiňovaného e-shopu také zjistíte, ve kterých kamenných prodejnách po republice se s výrobky značky Bambulich můžete setkat osobně.

S výběrem nejžhavějších novinek obráží Bambulich každý rok nejrůznější trhy a akce pro firmy, jež kromě zboží pomáhají také vytvářet hodnoty. Sledujte proto Facebook značky Bambulich a také jejich Instagram, kde se vždy dozvíte aktuální informace, ať už o tom, kde můžete Nell zrovna potkat, nebo o prodejních novinkách v e-shopu.

Napsat komentář