Chcete mít radost z poštovní schránky? MY2 vám to dokážou splnit!

MY2

Už zase jste z poštovní schránky vytáhli úplně pomačkanou nebo dokonce roztrženou zásilku? Odlepila se vám nálepka Bez reklam a teď se topíte v záplavě letáků? Možná nebude na vině jen Česká pošta, ale nevhodně navržená poštovní schránka. Jestli jste zpozorněli, že to přece není žádná věda, čtěte dál. Nikola a Andrea Benešové z firmy MY2 vám prozradí, proč jsou schránky z hypermarketu nepraktické a kde si vybrat tu správnou.

Designérky, které se nebojí ani CNC frézy

Obě dámy znají poštovní schránky ze strany uživatelské, návrhářské i doručovatelské. Jak se k těmto zkušenostem dostaly?

Já i moje mamka máme vystudovaný design, dokonce ve stejnou dobu. Obě jsme vycházely ze školy s nadšením a chutí tvořit, jenže poté se mně dlouho nedařilo sehnat práci kvůli nedostatku zkušeností a mamce kvůli věku. Mezitím jsem při škole měla brigádu v distribuční agentuře a mamka mi občas pomáhala. Při rozvážení reklamních tiskovin jsme si všimly, že starší typy schránek jsou vzhledově naprosto tragické a hlavně nepraktické. Pro dnešní objem pošty jsou malé a mají úzké otvory, které se snadno ucpou. V novostavbách je zase paradox to, že samotný dům vypadá dobře, ale „zdobí“ ho plastové schránky a čísla z hypermarketu. To nám nedalo spát a začaly jsme vymýšlet první prototypy designových schránek.

Problém ale nastal ve chvíli, kdy měly plno nápadů, jak by schránky měly vypadat, ale ne z čeho budou. Ponořily se tedy do studia materiálů, a nakonec vybraly hliník a Neo-bond, které jsou dostatečně odolné. Navíc si chtěly hlídat kvalitu každého vyrobeného kousku, takže se rozhodly pro výrobu vlastními silami.

Musely jsme si sehnat potřebné stroje a technické vybavení a všechno se postupně naučit. Aktuálně pracujeme s CNC frézou, laserem a konečně můžeme říct, že víme, co děláme. Od začátků, kdy jsme si ničily pracovní nástroje a materiál kvůli naší neznalosti, již uplynula dlouhá doba, a to co jsme na začátku považovaly za zázrak, je nyní pro nás samozřejmost.

Poštovní schránka doladí exteriér domu

Možná se vám zdá, že zamýšlet se nad takovou drobností, jako je poštovní schránka, nemá moc smysl. Zkuste ji ale brát spíš jako vaši vizitku. Něco, kam můžete otisknout svůj vkus, styl i své záliby. MY2 vyrábí nejen klasické schránky s jménem, ale v galerii na webu najdete i kousky pro milovníky koček, psů, schránky a vizitky s firemním logem, i klasické dopisní vhozy na domovní dveře.

Nikola a Andrea totiž razí heslo, že domov tvoří detaily, a poštovní schránka, sladěná navíc i s číslem popisným nebo vizitkou, může být zajímavým prvkem jinak minimalistických moderních staveb. Navíc jako jediné vyrábí tento typ produktu s 3D efektem, kdy spojují dva typy materiálu. Díky tomu vyniknou nápisy, čísla popisná, upozornění. Návštěvy pak dům a majitele snadno naleznou a nemusí se pídit po neviditelné vizitce na zvonku či se snažit přečíst maličké číslo popisné z několikametrové vzdálenosti.

Chtěli byste mít originální poštovní schránku, ale nemáte zatím přesnou představu, jak by měla vypadat? MY2 nabízí v e-shopu i předem připravené designy. K základním patří:

  • HRANATÝ OVÁL – schránka, která se otevírá z boku. Je naprosto jednoduchá a velice praktická, nejvíc se hodí k moderním domům. Díky velikosti je vhodná pro všechny nabízené povrchové designy a 3D efekty (různé vložené destičky, čísla a podobně).
  • PSANÍČKO – nejpopulárnější typ, i přes svou velikost je objemná a snadno se obsluhuje.

Krom schránek si samostatně můžete objednat i DOMOVNÍ ČÍSLA. Nejčastěji si zákazníci berou ta nejjednodušší, s linkou nebo v rámečku, která jsou v kombinaci s moderní fasádou domu dobře vidět.

Co doporučují MY2?

Rády bychom, aby si lidé objednávali domovní sety, jelikož patří k sobě a je hezké, když se tyto dva produkty sladí. Poštovní schránka a odpovídající domovní číslo zaručí, že dům bude působit dotaženě a uceleně.

Nenašli jste na webu produkt podle vašich představ? Napište a MY2 vám schránku, číslo nebo vizitku vyrobí přímo podle vašich představ. Nebo sledujte jejich FBIG a třeba najdete inspiraci právě tam.

Napsat komentář