Colors by Adela – Na procházku s pejskem stylově

Colors by Adela

Pokud máte rádi, když k sobě barvy ladí, a přejete si dopřát totéž i svému psímu mazlíčkovi, rozhodně byste se měli zastavit u Colors by Adela. Adéla totiž vyrábí obojky a vodítka z padákové šňůry v nejrůznějších barevných kombinacích. A co víc, můžete se se svým miláčkem sladit i vy, například náramkem ve stejných barvách.

Když láska k pejskům udává směr

Adéla původně pracovala ve velké firmě. Po nějaké době ale začala bilancovat a uvažovat, kam se její profesní život bude ubírat dál. Věděla, že by ráda zúročila svou manuální zručnost a touha zkusit vybudovat vlastní značku nakonec zvítězila. S nápadem, co bude předmětem jejího nového podnikatelského života jí pomohl čtyřnohý mazlíček.

A tak se do toho pustila. V první řadě začala vyrábět z padákové šňůry obojky a vodítka pro psy. Postupem času začaly přibývat i další doplňkové produkty, jako jsou náramky z téhož materiálu či přívěsky na klíče. Nyní si nově na e-shopu můžete objednat také psí cedulky na dveře, které Adéla navrhuje a výrobu zadává subdodavateli.

Udržitelný materiál a individuální přístup

Přesně tohle jsou hodnoty, které Adéla uznává a přenáší je i do své tvorby.

Pokud ve svém životě dbáte na udržitelnost, můžete být naprosto spokojeni. Padáková šňůra, z níž jsou obojky a vodítka vyrobeny, je kvalitní a udržitelný materiál. K výrobě náramků používá Adéla kromě této šňůry také minerální kameny.

Adéla má cit pro barvy a umí je skvěle kombinovat. Kromě toho si ale můžete sami vybrat barevné kombinace, které budou vašeho pejska při procházce zkrášlovat. Budete tak mít jistotu, že stejné doplňky nebude mít žádný jiný pes v okolí. A jak jsme již zmínili, můžete si nechat vyrobit také náramek ve stejných barvách a se svým miláčkem tak krásně ladit.

Pokud je to jen trochu možné, snažím se o osobní setkání nebo aspoň předání výrobku,“ dodává Adéla a doufá, že to bude opět brzy možné.

A v jakých výrobcích by se vaši pejsci mohli blýsknout?

Názvy obojků a vodítek vznikají vždy podle pejsků, pro které je Adéla vytvořila. Mezi bestsellery patří tyto:

Obojek DENISKA

Tato polostahovací varianta obojku byla vyrobena na zakázku pro dobrmanku Denisku. Obojek má výhodu v tom, že se pejskovi přetáhne přes hlavu a povolí na krku. Je nádherný a vhodný pro jakoukoliv příležitost, ať už jako výcvikový, nebo jako stylový doplněk. Pokud je váš pes divoký stejně jako hrdá majitelka obojku Deniska, doporučujeme ho nechat opravdu jen k luxusním příležitostem.

Flexibilní varianta je vhodná pro psy, kteří nemají rádi pevné obojky. Neškrtí a přizpůsobí se.

Obojek a vodítko FLAI

Oba produkty byly vytvořeny na zakázku pro pejska jménem Flai.

Obojek je sestaven z 5 barevných odstínů padákové šňůry. Zapínání je u tohoto obojku na kovovou sponu.

Vodítko tvoří 3 barevné odstíny padákové šňůry. Je pevné a částečně pružné.

Kombinace obojku a vodítka vytváří jedinečný styl a upoutá nejedno oko. Oba produkty vynikají vysokou kvalitou materiálu, jsou pevné a vhodné i do vody. Díky vysoké nosnosti padákové šňůry vydrží i velký nápor. Když na procházku, tak stylově.

Psí cedulka

Psí cedulky ve tvaru psí kosti pro Adélu dle jejích návrhů vyrábí subdodavatel. Cedulky jsou vhodné jak do interiéru, tak do exteriéru. Můžete je tak pověsit například na dveře bytu nebo vstupní bránu na pozemek.

Co letos objeví váš miláček pod stromečkem?

Už jste vybrali dárek pro svého čtyřnohého miláčka? Že ne? Pak máte jedinečnou možnost to dohnat. Neváhejte a pořiďte svému pejskovi stylový obojek či vodítko. Nikdo vás pak jen tak nepřehlédne, až půjdete na procházku stylově.

Napsat komentář