LuNatura: přírodní mýdla a kosmetika vyrobená s láskou

LuNatura

Naše příroda je to nejcennější, co máme. Je živá, pestrá, nespoutaná a nikdy se neokouká. Pokaždé nás překvapí něčím novým i na místech, která důvěrně známe. Stejné je to i s mýdly a kosmetikou od LuNatura. Jsou čistě přírodní, pokaždé jiné a vždy vyrobené s láskou, vášní k přírodě a netoxickému životu. Přírodní kosmetiku a ručně vyráběná mýdla pro vás chystá Lucie Žáková, která jejich kouzlu podlehla už před lety. Díky nim můžeme žít šetrněji k životnímu prostředíhýčkat své tělo prvotřídními éterickými oleji.

LuNatura tvoří s vášní k přírodě a netoxickému životu

„Domácí mýdla jsem si kupovala od kamarádky v Chicagu, kde jsem 15 let žila a vždy mne fascinovala jejich výroba.“ píše Lucie Žáková o svém seznámení s ručně dělaným mýdlem na své facebookové stránce LuNatura přírodní mýdla. Tím hlavním, na co Lucka při výrobě svých mýdel klade důraz, je 100% přírodní složení svých produktů. Chemie ani škodlivé konzervanty u ní nemají šanci a vy si tak můžete dopřát přírodní péči pro vaše tělo každý den.

Proces výroby mýdla za studena, který Lucka používá, je ověřený již stovky let. Díky nízké teplotě zpracování zůstávají ve všech složkách mýdla i další kosmetiky zachovány tolik důležité pečující látky, které vaši pokožku hydratují a opečovávaní. Prvotřídní esenciální oleje, které jsou součástí výrobků, vás vezmou do voňavé země snů, relaxace a odpočinku.

Myšlenka ekologie a minimalismu je u LuNatura všudypřítomná

Stejnou péči, jakou LuNatura dává do výroby svých čistě přírodních produktů, věnuje i ekologii a balení svých výrobků. Všechny obaly jsou recyklovatelné nebo alespoň opakovaně použitelné. Díky tomu si můžete u Lucie zakoupit například novou náplň do obalu od vypotřebovaného krému. Dokonce i samotná mýdla jsou zabalena pouze do recyklovaného papíru.

Používáním přírodních mýdel navíc nešetříte jen přírodu, ale i svou peněženku. Například jedno mýdlo můžete díky jeho vlastnostem použít více způsoby a navíc vám i dlouho vydrží, pokud se o něj dobře staráte. Díky jedné kostce mýdla umyjete své tělo i vlasy a zároveň pokožku přirozeně hydratujete a vyživujete. To je náhrada za několik plastových obalů z drogerie, navíc šetříte sebe i přírodu vystavování dalších chemických látek a ušetříte si i cestu do drogerie.

Okuste jeden z dortíků na vlastní kůži

Mýdla od LuNatura poznáte jednoduše, hned v první chvíli se vám na ně začnou sbíhat sliny, protože vypadají, jako právě připravený, krásný a barevný kousek dortu. A ten pocit péče a vůně, když se setkají s vodou ve vašich rukách a vytvoří hustou a jemnou pěnu. Lucčina mýdla jsou barevná, nápaditá a veselá, přesto šetrná k přírodě i vaší pokožce.

Mohlo by se zdát, že výrobky LuNatura jsou jen pro ženy, ale není to pravda. PIVNÍ MÝDLO S CEDREM je ideálním dárkem pro muže, ale zamilovaly si ho i ženy. Použijte ho na tělo i vlasy, budou krásně hydratované a jemné. Při jeho výrobě bylo opravdu použito pivo. Společně s dalšími složkami jako je marocký jíl a mandlový olej vytváří ideální mýdlo pro všechny typy pokožky. Hýčkejte se stejně, jako staří Egypťané a Římané. Už i oni věděli, jak prospěšné je pivo pro naši pokožku.

Pokud máte pocit, že ručně a přírodně vyráběná mýdla na větší nečistoty a hlubší čistění nestačí, vyzkoušejte PEMZA PEELING. Toto kokosové mýdlo s obsahem vulkanické pemzy vyčistí i hluboko zanesenou špínu. Je ideální na mytí rukou od hlíny, barvy nebo jiné zažrané špíny. Přesto ho můžete použít na celé tělo, protože nevysušuje a jeho citrusová vůně vám dodá energii.

Pečujte o svou pokožku přírodní kosmetikou

Čistě přírodní kosmetika je dalším krokem v netoxické péči o vaše tělo. Například ŠLEHANÉ TĚLOVÉ MÁSLO RŮŽE A MUŠKÁT je volbou číslo 1 pro vyzrálou pokožku. Skvěle hydratuje, a když se s ním namažete po koupeli, zůstane vaše pokožka nádherně voňavá a jemná. Krémy navíc vydrží v chladu a suchu i více než 1 rok, přestože neobsahují žádné konzervanty ani chemické látky.

TUHÝ KRÉM YLANG YLANG je také krém, ale z jiné kategorie. Když si ho vezmete do rukou, je opravdu tuhý, že máte pocit, že se s ním nenamažete. Jenže v teplých rukách se začne hned rozpouštět a vy si užijete jeho skvělou vůni a přírodní péči kdykoliv budete chtít. Můžete ho mít neustále při sobě, třeba v kabelce. A když si budete potřebovat namazat ruce nebo hydratovat jinou část těla, je to první pohotovostní krém. Navíc má každý kus na povrchu tvar krásné mandaly.

Možná vám bude chvíli trvat, než si zvyknete pečovat o sebe tuhými mýdly a přírodními krémy, ale výsledek stojí za to. Objednejte si pod Vánoční stromeček první kousky, příroda i vaše tělo vám za to poděkují.

Napsat komentář