Rabby – Kvalitní a krásné oblečení nejen pro děti

Rabby

Dáváte přednost kvalitně zpracovanému oblečení pohodlných střihů jak pro své děti, tak pro sebe? Pokud navíc fakt, že je oblečení šité v České republice, považujete za plus, měli byste se podívat na oblečení Rabby.

Když se ženy vrátí ke koníčku z mládí

Zakladatelka Rabbyho Petra sice studovala po oděvní průmyslovce ekonomii, nicméně když během mateřské hledala něco, co by ji bavilo, vrátila se k šití, jež milovala od dětství. Její první čepičky se na přelomu let 2014/15 rychle uchytily a Petra šila a šila. Po narození druhého syna už ale nestíhala uspokojit rostoucí zájem o své výrobky. 

Zrovna v té době byla na mateřské i její nejlepší kamarádka a spolužačka z průmyslovky Míša. Slovo dalo slovo a obě ženy začaly od roku 2017 rozvíjet Rabbyho spolu.

Nejprve prodávaly na Facebookové stránce a ve skupinách, obliba výrobků rostla a zákaznice se vracely a doporučovaly značku dál. Postupně začal „Rabby tým“ objíždět trhy a setkával se s nadšenými reakcemi jak maminek, tak samotných zákazníčků – dětí, které našly své vysněné tepláčky s traktory nebo princeznami. To dodalo majitelkám elán do další práce a nyní už můžete navštívit i jejich e-shop.

Postupně se součástí Rabbyho stalo i několik dalších švadlenek. Před létem 2020 si dámy od Rabbyho pronajaly prostory pro šicí dílnu a v září otevřely prodejnu v jižních Čechách.

Pečlivost, kvalita a preciznost

V Rabby si zakládají na tom, aby výrobky byly z kvalitních materiálů a precizně ušité. Použité materiály jsou atestované pro děti do 3 let a splňují normu Öko-Tex Standard 100 a jsou tedy vhodné i pro nejmenší. Většina vzorů, ze kterých jsou produkty Rabby šity, jsou digitální tisky, takže při praní neblednou a neztrácí barvy. Jsou stále jako nové. „Když nám pak napíše maminka, že baggy od nás už dědí třetí dítě a pořád jsou pěkné, je to super pocit.“ Výrobky Rabby jsou líbivé, decentní a přitom zajímavé. Drží se motta „Be Rabby, be unique!“.

Vlastní střihy i šití na zakázku

Petra s Míšou šijí také na zakázku a v případě potřeby upravují střihy tak, aby padly i štíhlejším nebo naopak silnějším dětem, což spousta maminek ocení. Výrobky nekoupíte nikde jinde, protože si v Rabby vytvářejí střihy samy. A to tak, aby dobře seděly a byly co nejpohodlnější. Inspirují se svým okolím a potřebami svými a svých dětí.

Rabby šije také sety pro celou rodinu, ať už jsou to čepice, tepláky či kraťasy, nebo šaty pro maminky a holčičky. Nejčastějšími zákazníky jsou však maminky dětí do 8 let.

Co všechno u Rabbyho najdete?

Mezi největší stálice značky Rabby patří tyto bestsellery:

Sety čepic pro rodinu

Moderní sety čepic ze svetroviny pro maminky a děti, ale i tatínky mají skvěle padnoucí střih a jsou z příjemného a na pohled zajímavého materiálu. Jsou doplněné luxusními bambulemi z umělé kožešiny, které Rabby vyrábí opravdu bohaté. Čepice jsou šmrncovní a elegantní a patří k must have zimní sezóny. V nabídce jsou ale také ve variantě homeless čepice bez bambule nebo ušanky, která dětem krásně kopíruje obličej, kryje krk a uši a chrání je tak před mrazem a větrem.

Laclové rostoucí kalhoty

Jsou vymakané a v originálním propracovaném střihu. Tepláčky s laclem jsou šité jako rostoucí, aby vydržely přibližně na dvě velikosti. Díky dvěma řadám druků na kšandách lze jejich délku nastavovat podle aktuální výšky dítěte. Kšandy jsou zapnuté překříženě, takže další prodloužení získáte, když je zapnete rovně. Stejně tak náplety na nohavicích jsou delší, aby bylo možné je dle potřeby ohrnovat. Laclíky od Rabbyho jsou nezaměnitelné a sluší jak těm nejmenším, tak dětem, které už umějí běhat.

Mikiny s vysokým límcem

Netradiční mikina s vysokým límcem je slušivá, elegantní a praktická. Límec chrání krk proti nepříznivému počasí a je dostatečně široký, aby jej bez potíží přetáhly i děti s většími hlavičkami.

Baggy tepláky

Mají velmi oblíbený a stále moderní design, díky spadlému sedu jsou velice pohodlné. Všechny baggy tepláky od Rabbyho mají v pase otvor pro úpravu délky gumy, maminky si tedy mohou samy upravit obvod pasu na míru pro své děti. „Baggy šije každý, ale nikde jinde nenajdete ty naše. Podařilo se nám vychytat střih a sedí a sluší tak opravdu každému,“ dodává Petra. Děti je mohou nosit doma, do školky, ven, prostě kamkoliv. Na www.rabby.cz jsou na výběr ve spoustě neokoukaných vzorů.

A co na to říkají zákazníci?

Tedy, spíše zákaznice? Jsou nadšené! Líbí se jim nápady, střihy, materiály a barvy, ale především to, že oblečení opravdu dobře sedí a je kvalitně ušité.

Napsat komentář