“Ve venčicích kabelkách se psi nenosí”  říká zakladatelka Demeven – značky, která plní sny majitelkám psů.

DEMEVEN

Příběh Demeven začal v roce 2011, kdy si Lucie, zakladatelka značky, adoptovala z útulku fenku Emily. Když se jako novopečená “panička” rozhodla zúčastnit voříškiády, tak zjistila, že si v obchodě nevybere žádný obojek, který by byl stylový a navíc ušitý v České republice. Tehdy se ještě jakožto studentka vysoké školy rozhodla pustit se do výroby sama a vytvořit svůj první venčicí set.
Zajímavé je, že jsem do té doby vůbec neuměla šít. To mě ale nezastavilo, půjčila jsem si na pár měsíců stroj od kamarádky a ještě jsem ji přemluvila, aby mi ukázala úplné základy.” líčí se smíchem Lucie.
Nemůžu říct, že by mě okolí odrazovalo, ale spíš si všichni ťukali na čelo. Zvlášť spolužáci, se kterými jsem studovala obor Politologie a mezinárodní vztahy. Když ale viděli prvních pár prototypů, které jsem se jim rozhodla ukázat, tak už to začali brát vážně.” dodává.
Následovaly měsíce plné pokusů, učení a zkoušení, po kterých v roce 2012 spustila vlastní e-shop a nabídla tak designové venčicí potřeby i ostatním. 

Co začalo jako one woman show, to se do dneška rozrostlo na tým o pěti stálých členkách.A na to jsem pyšná nejvíce, že se pět lidí může věnovat práci, která dělá lidem radost. Stále ale platí to, že každý produkt, který na Demeven.cz najdete, jsme si sami navrhly, ozkoušely a ušily. usmívá se.

Ve venčicích kabelkách se psi opravdu nenosí

Kromě obojků a vodítek dnes najdete v portfoliu Demeven i venčicí kabelky.

Když lidé slyší venčicí kabelka, tak si představí, že se v ní nosí psi. Tak to ale není. Venčicí kabelka je speciálně upravená tak, abyste v ní našli vždy vše, co potřebujete při venčení. Všechny mají například speciální kapsičku na pamlsky, jejíž vnitřek se dá z kabelky vyndat a vyprat.” vysvětluje.
Každý rok přidáme do nabídky 4-8 nových vzorů, ze kterých si zákaznice mohou nechat ušít svoji venčicí výbavu. Nyní u nás najdete téměř 30 různých vzorů a troufám si říci, že si vybere snad každý.” dodává Lucie.

Zákazníkům, tedy většinou spíše zákaznicím, už zbývá jen rozhodnout se, který vzor je pro ně tím nejkrásnějším. A to tedy může být pořádná fuška!

A co umí ty venčicí kabelky? 

Začalo to jedním typem kabelky na venčení, ale postupně jsme dle potřeb zákaznic přidali do nabídky ještě větší kabelku a nakonec také jednodušší pamlskovník. Nyní tedy můžou zákaznice vybírat ze 3 typů venčicích kabelek podle toho, co všechno jsou na procházky zvyklé nosit s sebou.” uvádí nabídku Lucie.

Pamlskovník je z Demeven kabelek nejmenší a hodit se vám bude hlavně tehdy, když už nechcete mít plné kapsy pamlsků a pytlíků a zároveň toužíte mít volné ruce. Je kompaktní a nosí se kolem pasu jako ledvinka. Díky tomu nepřekáží ani při rychlejší chůzi a dalších aktivitách s pejskem.  

Malá kabelka je zlatou střední cestou. Nosit ji můžete elegantně přes rameno nebo rozloženou kolem pasu. Uvnitř je pratelný pamlskovník a zvrchu dvě kapsy na vše potřebné – do malé kabelky se vám vejde třeba skládací miska i balónek. Přední straně dominuje praktická kapsa na drobnosti a elegantní stříbrné kolečko, díky kterému budete mít pytlíky stále po ruce. 

A velká kabelka? Tu si zamilují všichni výletníci a cestovatelé. Do ní se vám totiž vejde už opravdu všechno – včetně frisbee a pořádné svačiny na výlety. Největší prostor vám poskytne velká hlavní kapsa, kterou na zadní straně doplňuje hluboká nepromokavá kapsa. Do ní můžete klidně schovat použitou skládací misku na vodu a nemusíte se bát, že se vám od ní umokří zbytek věcí. Samozřejmě nechybí oblíbené stříbrné kolečko pro snadný přístup k sáčkům ani kapsička na pamlsky s pratelným vnitřkem.

Tápete, která pro vás bude nejlepší? Podrobné představení najdete ve videu.

Veselé a chlupaté Vánoce

Pokud chcete udělat radost sobě, nebo jiné milovnici psů, pak si neváhejte vybrat z široké nabídky vzorů venčicích sad. Produkty můžete kombinovat dle libosti. V kolekcích najdete velké kabelky, malé kabelky, pamlskovníky, obojky, šátky, vodítka, motýlky, postroje, známky a další doplňky.
A když si nejste jistí výběrem, pak je sázkou na jistotu dárkový poukaz, který si můžete zakoupit v libovolné hodnotě.

Vyberte si tu nejkrásnější venčicí sadu na Demeven.cz

Novinky z Demeven pravidelně zveřejňujeme na našem Facebooku  a Instagramu, kde je můžete sledovat. Tam vám neutečou vám žádné nové kolekce a akce.” uzavírá Lucie.

Napsat komentář