Vše dobré nejen ve spíži, ale i do života

Vše dobré

Měla jsem doma malé caparty a nevěděla, kde mi hlava stojí. Pořád se někam spěchalo, ale nechtěla jsem rezignovat na kvalitu potravin, které svým dětem i blízkým připravuji. Po pročtení nejedné etikety složení marmelád a přesnídávek jsem se zhrozila – éčka, cukry, škroby. Nic z toho tam být nemělo. A tak jsem nakonec začala dobré věci vyrábět sama i pro ostatní. S vírou, že někdo to podobně jako já ocení.

Každá žena má svůj sen...

O tom mém už teď tušíte. Cesta k němu byla docela hrbolatá, nejen proto, že jsem čtyřnásobná maminka. Při výchově těch mých čtyř lásek jsem našla i trochu času, abych doma krůček po krůčku ladila a zdokonalovala svoje labužnické výtvory, abych na zahradě pěstovala ovoce, zeleninu i bylinky bez chemie a naučila se je využít nejlépe, jak to jde, do posledního kousíčku. Abych byla šetrná k přírodě a neplýtvala ničím, co nabízí. Chtěla jsem pro svoje nejbližší vyrábět jen to dobré. Jako rodinu nás tenhle přístup nadchnul natolik, že jsme se zapojili všichni. 

Zdraví je dar, nejen na Vánoce

Dneska už náš sortiment překročil 60 druhů výrobků a jsem si jistá, že to ještě není konečná. Obzvlášť, když si u nás uděláte radost a tím podpoříte naše další snažení. Na úpatí Hostýnských vrchů pro vás každý den pracujeme na poctivých ovocných, zeleninovýchbylinkových dobrotách, které vás podrží nejen v každodenním sprintu, jako univerzální dárek, ale i jako podpora, když zdraví zrovna trochu pokulhává, a nebo když si zkrátka chcete „dopřát“.

Je to fuška, která nejspíš není pro každého

Ano, je to bezpochyby fůra práce, kterou za tou skleničkou nebo lahví často ani není vidět. Ale je to pro nás způsob života, respekt ke krajině i lidem, jsou to naše hodnoty a zásady. Čerpáme z toho, co nabízí naše nejbližší okolí, snažíme se maximálně využít vlastní zdroje a zároveň k nim být ohleduplní, aby jim zbylo dost energie “na příště”. Naše postupy jsou tradiční, trvají dlouho a vyžadují trpělivost a poctivost. Nakoukněte pod pokličku našeho snažení.

Můžete se na nás spolehnout

Pokud to vidíte stejně, rádi se s vámi o naše s láskou vyrobené produkty podělíme. Teď na Vánoce tu pro vás mám jeden tip z našeho „špajzu“:

Dárkový balíček Rodiny Švestkovic – Pan Švestka a paní Švestková, švestkové čatní a 100% švestková povidla, s vlastnoruční malůvkou. Když je adoptujete, vznikne šestinásobná radost:

  • překvapení a potěšení z dárku obdarovanému 
  • dobrý pocit pro vás, kdo dárek kupujete
  • 50,- Kč z ceny jde do organizace Arnika na ochranu české přírody
  • recept na “naše” švestkové čatní, který bude u balíčku přiložen, můžete sami zkusit (a klidně napište, jak to dopadlo)
  • naše originální motivační kartička vám třeba zlepší den
  • radost uděláte i nám, děkujeme za podporu

Vybírat si a hrát si můžete na našem webu. Vše dobré vám přejeme nejen ve spíži, ale i do života.

Napsat komentář