Vysočina, tady vznikl specializovaný eshop pro ajťáky

e-shop pro ajťáky

Šaty dělají člověka, i když sedí většinu dne před počítačem. To si řekli dva ajťáci Dušan & Dušan a založili eshop, jehož prostřednictvím začali nabízet trička určená pro ajťákygeeky.

BoxIT. Počítač nebo dárek?

„Když jsme viděli, že je o naše trička zájem a komunita ajťáků v České republice je poměrně silná, rozhodli jsme se rozšířit náš sortiment. A tady se zrodila myšlenka vytvořit dřevěný box ve tvaru počítače. A právě BoxIT byl také náš první dřevěný produkt, který jsme uvedli na trh, a který zaznamenal velký úspěch mezi počítačovými fandy,” říká Dušan, jednatel firmy. „Dřevo bylo jako materiál jasnou volbou. V dnešní době je ekologie důležitou součástí života každého z nás. Proto jsme se také rozhodli, že na začátku roku 2021 přejdeme na ekologické balení.“

Ajťácké Vánoce

Protože zájem zákazníků neklesal, tak jsme nepolevili ani my a snažili se neustále naši nabídku rozšiřovat. Důkazem budiž naše limitovaná edice dřevěných produktů, které jsme navrhli a nechali vyrobit na letošní Vánoce. Zaprášilo se po nich tak rychle, že jsme během týdne museli u všech produktů z limitované edice prodloužit dobu doručení na 5 dnů.

Naše dřevěné výrobky

Všechny dřevěné předměty vznikají v rodinné dílně u nás na Vysočině. S pomocí laseru z nich vyřežeme tvary, které pak do sebe zapadnou. Při použití nižší intenzity laseru pak na dřevo můžeme psát. A to nejen to, co si vymyslíme, ale i vaše přání a vzkazy.

Tím se dostáváme k našemu dřevěnému dárkovému boxu Mystery Heap. U něj totiž sami neovlivňujete obsah, pouze poskytnete informace o sobě nebo obdarované osobě a my vám jej naplníme jedinečnými produkty na míru. Samozřejmě stále pouze v mantinelech počítačů, her a programování.

Něco navíc pro programátory

Nesnažíme se komunitu ajťáků obohatit pouze o naše produkty. Proto pravidelně na našem webu pořádáme IT soutěže v programování. Na nejrychlejší a nejšikovnější pak samozřejmě čekají zajímavé ceny.

Jediné místo pro ajťáky

Programator-shop.cz působí na trhu od listopadu roku 2019 a za tu dobu nabídnul zákazníkům jedinečné dekorace a dárkové předměty.

„Chceme se stát prvním místem, kam se lidé obrátí, pokud zatouží po produktech a dárcích pro ajťáky, programátory nebo hráče. Proto naši nabídku neustále rozšiřujeme o nové produkty. Můžeme prozradit, že v příštím roce budou i nové limitované edice. Jedna z nich zareaguje na Valentýn,“ prozrazuje Dušan.

Kde si mohu prohlédnout Vaše výrobky?

Všechny novinky zveřejňujeme na naší Facebookové stránce. Nebo jednoduše zadejte do prohlížeče https://www.programator-shop.cz/ a obdarujte všechny, kteří milují počítače. Není nás totiž málo!

Napsat komentář