říjen 2020

založeno

0
fanoušků
0
fanoušků
0
návštěvníků webu/týden

NAPSALI O NÁS

Jak šířit projekt?

Jak můžete podpořit české tvůrce a šířit projekt Darujeme České Vánoce? Tak zejména nákupem alespoň jednoho vánočního dárku od českého tvůrce. Ale jsou i další možnosti, které vás nic nestojí a přitom mohou tolik pomoci. V článku jsme připravili hned 6 tipů, jak snadno šířit projekt Darujeme České Vánoce. Za pomoc předem děkujeme!

Noviny a novinky

Co je lepší než pořídit pod stromeček originální ryze české výrobky? Přeci najít je všechny na jednom místě. Seznamte se s projektem, který vám umožní nejen věnovat kvalitní dárek s příběhem, ale hlavně pomoci českým živnostníkům a tvůrcům v této nelehké době. Letos totiž “Darujeme české Vánoce”. Za nápadem stojí Jana Kuntošová a Hanka Šormová, která nám prozradila více.

Rádio SeeJay soutěž

V SeeJay Radiu jsme se spojili s tímto skvělým projektem, abychom podpořili české tvůrce a vytvořili jsme na jejich podporu a šíření povědomí soutěž, kde každý den na našem Facebooku a v živém vysílání Seejay Radia představíme 10 různých českých tvůrců a jejich cen, o které se v ten den bude soutěžit.

Rádio SeeJay rozhovor

Zakladatelka Hanka Šormová dostala možnost promluvit o projektu v tanečním pražském rádiu Seejay. Ze zvukového záznamu několika Hančiných vstupů jsme pro vás připravili sestříhané video s doprovodnou koláží fotek od samotných zlatých českých ručiček.

Dream Prague

Pamatujete na milou americkou youtuberku Jen Prague zmiňovanou na našich sociálních sítích? Doufáme, že ano a nadále na ni budete vzpomínat jen v dobrém. Sestříhané video o našem projektu, které publikovala na jejím Youtube, během pár hodin vidělo cca 2500 lidí a komentáře pod ním ukazují, že české tvůrce podpoří i cizinci žijící v ČR. Není to krásné?

Jihočeská televize

Milí zájemci o projekt Darujeme české Vánoce, zakladatelka projektu Hanka Šormová dostala cca 6minutový prostor k tomu, aby v Jihočeské televizi prezentovala úžasný virální projekt na podporu zlatých českých ručiček.

Tuláčkův svět

Už jste slyšeli o projektu Darujeme České Vánoce, který se od konce října šíří Internetem rychlosti blesku? Češi se semkli a snaží se bojovat proti nepříznivým podmínkám české ekonomiky. Pokud ještě nemáte vánoční dárky, pak právě na jejich virtuálním tržišti najdete to pravé od českých výrobců. Za vznik projektu může mimo jiné i Tuláčkův svět.

Pozitivní zprávy

Jak nakupuje Ježíšek? Na internetu nebo v obchodech? Produkty z Česka nebo ze zahraničí? Platí hotově nebo kartou? Ať už je to jakkoliv, letos bychom mu spolu se zakladatelkami projektu Darujeme české Vánoce chtěli doporučit, ať nakupuje v tuzemsku. Bude to mít blíž a místním tvůrcům a výrobcům tím v nelehkých časech velmi pomůže.

ŽENA-IN

Ať jsou Češi jakýkoliv, jedno se jim musí nechat. Když o něco jde, dokáží se semknout a táhnout za jeden provaz. A přesně tak je tomu i u projektu Darujeme české Vánoce, který vznikl jako reakce českých tvůrců na aktuální situaci, která vedla ke zrušení stále oblíbenějších jarmarků, marketů a dost možná i vánočních trhů. Díky tomuto projektu se podíváte na velký, byť virtuální, vánoční trh toho nejlepšího od zlatých českých ručiček.

Zaslat.cz

Pod pojmem české Vánoce si asi všichni představíme zdobené perníčky, rozsvícený stromeček, tradiční pohádky… Prostě ladovskou idylku. Jak lze kouzlo českých Vánoc zabalit do krabice a poslat se Zaslat.cz až k vám domů? Na to přišla Hanka Šormová a Jana Kuntošová se svými kolegy z projektu Darujeme české Vánoce.

Deník Právo 26.11.2020

S pomocí českým podnikatelům a řemeslníkům v koronavirové krizi přichází iniciativa Darujeme české Vánoce. Sdružuje české řemeslníky a drobné podnikatele, nabízí jim platformu k sebeprezentaci a technickou podporu s online prodejem. "Lidé začali nakupovat na internetu u místních podnikatelů"...

Brainstorm

Rozhovor s Hanou Šormovou, freelancerkou, copywriterkou, aktivní maminkou a jednou ze zakladatelek projektu Darujeme české Vánoce – iniciativy, jež vznikla letos v říjnu jako reakce na covidovou situaci a téměř přes noc získala desítky tisíc fanoušků. Cílem je podpořit koupi vánočních dárků od českých výrobců, kteří nyní strádají. Takový dárek tak přináší dokonce trojnásobnou radost – radost z dárku, radost českých tvůrců a dobrý pocit z pomoci.

DokonaláŽena.cz

Rok 2020 je oproti těm předcházejícím ve znamení celé řady nepředvídatelných změn. Jednou z nich je i opakované uzavírání české ekonomiky, naposled teď na podzim před Vánocemi. Taky jste se těšili, jak si zajdete v podvečer na vánoční trhy, tu něco okusíte, upijete horkého svařáku a ještě nakoupíte dárky přímo od českých výrobců? A teď se zdá, že trhům odzvonilo…

Česká spořitelna

Záleží nám na tom, aby se lidem v Česku dařilo a začínáme hezky u sebe. Rozhodli jsme se, že letos o Vánocích nakoupíme dárky od českých výrobců, protože to tento rok není vůbec jednoduché. Uděláme tak radost na dvakrát – našim klientům a blízkým i českým firmám a podnikatelům. Pojďte do toho s námi a podpořte české výrobce a podnikání.

Jihočeská televize

Kupte letos na Vánoce alespoň jeden dárek od českého živnostníka či řemeslníka. To je heslo projektu s názvem Darujeme české Vánoce, který se snaží online formou nahradit prodej dárků na adventních trzích a jiných marketech. Pro některé tvůrce je to záchrana na poslední chvíli. Po první vlně koronaviru doufali, že ztrátu doženou právě v předvánočním období.

Místní kultura

Podzimní opatření se zdála být pro řadu českých řemeslníků a tvůrců, jejichž vrcholná sezóna začíná na podzim s adventními trhy, jako konečná. Řada z nich by musela zvážit, zda pro ně podnikání za dané situace má ještě smysl. Naštěstí český národ se nerad vzdává a ve vypjatých situacích umí rychle zareagovat. A tak se zrodila iniciativa Darujeme české Vánoce.

Dárkoblog.cz

No co si budeme povídat, doba je momentálně nelehká. Obzvláště pro ty, kterých se týkají mnohá omezení. Obchody zavřené, vánoční trhy se ruší… Jak tedy letos máme nakoupit vánoční dárky? Přece online! A ideálně od českých podnikatelů, kteří teď prožívají krušné časy a potřebují každou korunu k tomu, aby mohli dál tvořit své krásné věci.

Forbes.cz

Věděly, že to bude fajn. Ale tohle vůbec nečekaly. Když Hana Šormová a Jana Kuntošová spustily projekt Darujeme české Vánoce, doufaly, že třeba za měsíc zaujme dva tisíce lidí. Ve svém odhadu se ale pořádně zmýlily. Jen za pár dní se k jejich facebookové skupině, kterou chtějí podpořit české tvůrce drobného zboží, připojilo bezmála deset tisíc lidí.

Lamuse.cz

Už jste slyšeli o projektu Darujeme České Vánoce? Je mladičký, vznikl koncem října, ale Internetem se valí jako lavina. Pokud chcete letos podpořit české tvůrce, kterým současná doba znepříjemnila podnikání a uzavřela vánoční trhy, vstupte s námi na virtuální tržiště zlatých českých ručiček.

KE STAŽENÍ

Chcete nás podpořit? Stáhněte si naše logo a další podklady a umístěte je na váš web či kamkoli, kde budeme vidět a projekt se tak bude moci dál šířit.